Любіть українське. Виховуйте українське МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 21.10.2013 в 14:05

Любіть українське. Виховуйте українське

Любіть українське. Виховуйте українське

Ідея культурного проекту «Любіть українське. Виховуйте українське» – збереження культурної спадщини України та традицій національного виховання.

Все почалося з ідеї перевидання випадково знайденої старої кухарської книги з відсутніми сторінками (це була книга Осипи Заклинської «Нова кухня вітамінова», 1928 р. видання). Не знаючи ні назви книги, ні її автора, члени правління БФ «Богуслав» розпочали пошуки і були вражені, коли дізналися трохи більше про автора цієї книги – Осипу Заклинську та про її родину. Родину, яка так багато зробила для України і українців, і про яку стільки років замовчувалося... Ми зрозуміли, що не можна залишити знайдену інформацію, що являє собою культурний спадок України, далі пилитися в архівах (державних та приватних). Вона повинна бути донесена до широкого загалу української спільноти.

Перебуваючи під впливом чужих культур, ми, українці, розгубили частину своєї власної культури. Це потрібно визнати. Тому необхідно віднайти те, що було загублено.

Даний культурний проект повинен стати загальносуспільним і доступним для кожного, хто бажає долучитися до його реалізації. Для цього максимально буде використовуватися інтернет ресурс (веб-сайт, сторінка в соціальній мережі тощо), щ��б кожен міг поповнювати сторінку інформацією, яка має відношення до української культури і традицій виховання.

Це можуть бути:

 • матеріали про старовинні українські книги;
 • інформація про рукописні (машинописні) твори;
 • цікаві старовинні світлини (фотографії);
 • живопис, скульптура;
 • спогади, історії;
 • старовинні рецепти страв, напоїв;
 • тексти та музика пісень;
 • вишивки;
 • тощо.

Чим більше небайдужих людей залучиться до роботи в проекті, тим успішнішим він буде і тим більше користі принесе українській спільноті.

Віднайти втрачене, повернути загублене. Створити у віртуальному просторі своєрідну скарбничку культурних цінностей та надбань України – ось наша мета.

Просимо всіх небайдужих відгукнутися на наші пропозиції та внести свою часточку у збереження культурної спадщини України.

Матеріали, інформацію, пропозиції, просимо висилати за адресою Благодійного фонду «Богуслав»: info@bfb.org.ua.

Просмотров: 143
Опубликовано организацией Богуслав
Категория благотворительности Культура и искусство
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
 • VK
 • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст