Благотворительный фонд Дитячий світ

Летенко Сергій Михайлович

Основная информация

Руководитель
Летенко Сергій Михайлович
Город
Адрес
04053, вул.Артема, 15
Телефон
(044) 481-0949
Веб-сайт
Категория
Охрана здоровья Культура и искусство  Физкультура и спорт Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26005004310001
Банк
Філія ПАТ КБ «Надра», КРУ
МФО
320564
Код из ЕГРПОУ
34003486
О компании

Головною метою діяльності фонду є здійснення посередництва між меценатами і проблемами, пов’язаними із життям і здоров’ям дітей в Україні з метою їх вирішення. Зокрема, фонд «Дитячий світ» реалізує довгострокову програму по боротьбі із дитячою смертністю - допомагає обладнати необхідним медичним обладнанням дитячим медичним закладам. Також фонд опікується благоустроєм їх приміщень, працює над створенням комфортної атмосфери у дитячих лікарнях тощо. Фонд забезпечує акумуляцію і ефективне використання отриманих благодійних коштів з метою досягнення максимального ефективного результату.
Стратегічні завдання фонду:
• реалізація цільових програм, спрямованих на турботу про здоров’я українських дітей;
• реалізація низки спеціалізованих загальних проектів із медичними закладами, метою яких є вдосконалення технічної бази дитячої медицини в регіонах;
• проведення благодійних програм і проектів, спрямованих на реформування системи охорони здоров’я дітей, надання конкретної допомоги дітям із проблемами здоров’я;
• сприяння впровадженню інноваційних технологій в українській медицині;
• залучення добровільних пожертв громадян, кому небайдужа доля хворих дітей, для реалізації благодійних програм з метою оптимізації діяльності дитячих медичних закладів.
ПРОГРАМИ ФОНДУ
Упродовж 2006 року фонд реалізував благодійну програму зі збору коштів на реанімобіль (“операційної на колесах”) для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії. У ході благодійної акції було зібрано необхідну суму і придбано реанімобіль для кардіоцентру.
• У 2007 році фонд спільно із журналом „Однокласник” провів Всеукраїнський конкурс юних журналістів „Твій погляд”. У конкурсі взяли участь понад 500 дітей зі всіх областей України.
• З 2007 року фонд проводить всеукраїнську благодійну програму “Здорові діти у щасливій країні”, метою якої є збір коштів на придбання необхідного медичного обладнання для реанімаційних відділень 25 обласних дитячих лікарень, що сприятиме зниженню рівня дитячої смертності в Україні. В рамках програми медичне обладнання передано вже 13 обласним дитячим лікарням.
• З 2007 року фонд є співзасновником Національного конкурсу „Благодійник року” (разом із МБФ „Україна 3000”, Центром філантропії та Українським форумом благодійників), представник фонду є Головою Журі конкурсу. Конкурси успішно проведено у 2007, 2008, 2009 і 2010 роках.
• З 2008 року фонд проводить Програму технічної допомоги для неприбуткових організацій. У рамках програми протягом 2008-2009 років 17 громадським організаціям із 9 областей України, які надають соціальні послуги соціально незахищеним верствам населення, було передано комплекти меблів, оргтехніки та інших матеріалів.
• У 2008 році фонд надав допомогу 24 багатодітним родинам із чотирьох областей, які постраждали внаслідок повені в Західній Україні.
Протягом 2011 року фонд планує передати комплекти медичного обладнання 5 обласним дитячим лікарням, а також продовжити проведення Національного конкурсу „Благодійник року”.
В цілому фонд «Дитячий світ» планує проведення низки проектів, які сприятимуть підвищенню якісного рівня охорони здоров’я дітей в Україні, відродженню і популяризації меценатства та реалізації стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

Миссия

Місія благодійного фонду «Дитячий світ» ґрунтується на тому, щоб кожна кампанія чи акція, проведена фондом, надавала реальну допомогу дітям з різними вадами здоров’я, а також сприяла зростанню інформованості населення про найбільш гострі проблеми здоров’я дітей.

Новости организации
Показано 5 из 11 | Показать всё
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
26 Января 2006
№ документа
0786
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Міністерство юстиції України
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Київ
Учредители организации
ПАТ КБ «Надра»
Команда  Джура  Красногвардейского района.Команда Джура Красногвардейского района.
Общественная организация
БлагоБлаго
Благотворительный фонд
Допоможемо ДітямДопоможемо Дітям
Общественная организация
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст