Общественная организация Серце в долоньках, Молодіжна ініціатива

Клюзко Катерина

Основная информация

Руководитель
Клюзко Катерина
Город
Адрес
м.Київ
Телефон
(096) 706-2943
Веб-сайт
Категория
Наука и оброзование Культура и искусство  Гуманитарные проекты Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
Организация в стадии регистрации
Банк
Организация в стадии регистрации
МФО
Организация в стадии регистрации
Код из ЕГРПОУ
Организация в стадии регистрации
О компании

Молодіжна ініціатива «СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» - це добровільне об’єднання людей, які зацікавлені у ефективній допомозі дітям. Основна діяльність організації спрямована на допомогу сиротам та дітям з вадами розвитку.

Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» розпочала свою роботу у 2007 році на базі студентського туристичного клубу «Скіфи» при Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Першим напрямом діяльності стала допомога дітям із дитячих будинків та інтернатів. Згодом діяльність розширилася: з’явилися проекти, якими займається «Серце в долоньках» і у 2009 році організація набула самостійного статусу.

Серед них Творчі майстерні у Дитячому психіатричному відділенні Києва; «БОРИСLOVE» – поїздки студентів до дитячого інтернату для дітей з ДЦП у Бориславі (Львівська область); «Відкрий дітям столицю!» – екскурсії для дітей із дитбудинків до столиці, тощо.

Ще одним напрямом є відродження національної культури. Зокрема «Серце» підтримує проведення національних свят в музеї І.Гончара та у музеї «Кобзарства» в м.Переяслав-Хмельницький, проводить тематичні заходи до українських свят, що супроводжуються майстер-класами з традиційного народного танцю, співів, традицій та ін.

З початку нового десятиліття учасники ініціативи працюють не тільки з дітьми (соціалізація, розвиток творчих умінь та навичок, комунікабельності), а й з громадськістю та молоддю. Стараються залучити її до соціальної відповідальності та соціальної роботи, адже на переконання учасників, це сприятиме відродженню моральності, чуйності та доброзичливості людей.

У 2010 році «Серце в долоньках» провела для студентських та молодіжних організацій першу практичну конференцію з волонтерства «VUZall» в Україні. Так зав’язався перший вузол співпраці із іншими волонтерськими організаціями Києва та інших міст України. Учасники конференції обмінялися досвідом та об’єдналися у прагненні змінити суспільство на краще.

У 2010 році молодіжна ініціатива “Серце в долоньках” була влючена у збірник кращих волонтерських проектів “Волонтерського менеджменту в Україні” в рамках проекту “Центри волонтеріату-ключ трансформації місцевих громад” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США, а також включена у базу «Обсерваторій успішних ініціатив» в рамках Екуменічного соціального тижня 2010 року у м.Львів.
У 2011 році наша організація була представлена на ІІІ Міжнародній конференції Українського форуму благодійників «Волонтерство – шлях до благодійності кожного!».

На даному етапі ініціатива готується впровадити в життя новий проект під назвою «ON LIFE». Не секрет, що за відсутності уваги дітям та виховання в сім’ї страждають не лише конкретні діти, а й суспільство вцілому. Проект має на меті змінити ставлення молоді до виховання дітей, навчити відповідальності за власні вчинки. Він включатиме мистецтво, освіту, виховання, новітні технології, дискусії, діалоги і т.д.

Координатором молодіжної ініціативи є Катерина Клюзко. За чотири роки до ініціативи долучилися понад 150 учасників. Студентів встигли спробувати себе у якості волонтерів у проектах ініціативи.

Миссия

Наша мета – це популяризація волонтерського руху серед молоді на фоні культурного відродження та єдності у добрих справах. Залученні молоді до соціальної відповідальності, яка буде сприяти відродженню моральності, чуйності, вихованості та доброзичливості молодого покоління. ¤Готуючи студентів з різних спеціальностей та профільного напрямку, допомогти їм оволодіти практичними знаннями та розумінням проблем соціального сектору суспільства, які потрібно вирішувати разом.

Започаткувати в університетах традиції допомоги та практичного розуміння проблеми в суспільства за допомогою волонтерства.
Готуючи студентів з різних спеціальностей та профільного напрямку, допомогти їм оволодіти практичними знаннями та розумінням проблем соціального сектору суспільства, які потрібно вирішувати разом.
Студенти це майбутні батьки, які вже будуть мати позитивний досвід спілкування з дітьми, що сприятиме у майбутньому усиновленню таких дітей.
А також допомога дітям з вадами розвитку у процесі спілкування, адаптація їх до суспільства на фоні культурного відродження.

Основні завдання – соціалізація студентів, спрямування потенціалу молоді у вирішенні важливих соціальних проблем, адаптація дітей з лікарень до суспільства та взаємному обміні досвідом дорослих з дітьми на фоні культурного відродження український традицій.

Новости организации
Показано 1 из 1
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
1 Января 1991
№ документа
Организация в стадии регистрации
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Организация в стадии регистрации
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Київ та Київська обл.
Учредители организации
Клюзко Катерина
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст