Общественная организация Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ

Тарасенко Леонід  Аврамович

Основная информация

Руководитель
Тарасенко Леонід Аврамович
Город
Адрес
790044 Україна м.Львів вул. Генерала Чупринки 85
Телефон
(032) 237-2366
Веб-сайт
Категория
Охрана здоровья Гуманитарные проекты Физкультура и спорт 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26009000001201
Банк
ПАТ “Укрсоцбанк” м. Львова
МФО
300023
Код из ЕГРПОУ
02756009
О компании

Інформація про Львівську обласну асоціацію інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів « Союз організацій інвалідів України».

Львівська обласна асоціація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів "України" (ЛОАІ ВОІ СОІУ) створена у вересні 1989 року і є однією з перших заснованих в незалежній Україні громадських організацій інвалідів, яка опікується інвалідами загального захворювання.
Основною метою діяльності ЛОАІ ВОІ СОІУ є задоволення та захист законних соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів відповідно до Конституції , України і Конвенції ООН «Про рава інвалідів».
Львівська обласна асоціація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України є громадською неприбутковою організацією інвалідів, яка на основі спільності інтересів об’єднує інвалідів для реалізації мети і завдань , передбачених Конституцією та законодавством України а також Конвенцією ООН «Про права інвалідів».
Сьогодні ЛОАІ ВОІ СОІУ об’єднує 35 міських і районних асоціацій і товариств інвалідів, що є юридичними особами, до яких входять понад 70 тисяч інвалідів Львівської області. В структурі обласної асоціації працює організаційний, інформаційно-аналітичний, юридичний відділи. Робота ЛОАІ ВОІ СОІУ забезпечує методичну допомогу і підтримку а також координацію дій її районних і міських осередків.
Основою Львівської обласної асоціації інвалідів є робота її районних і міських осередків по забезпеченню соціального захисту і реабілітації інвалідів з найвіддаленіших куточків Львівщини.
Основними надбаннями організації за звітний період є:
- на базі чотирьох районних і міських осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ створені і активно діють Центри соціальної реабілітації інвалідів, в яких проходять трудову, фізичну та медико-психологічну реабілітацію члени відповідних осередків ;
- створенний інститут радників голів обласної, районних і міських державних адміністрацій з питань життєдіяльності інвалідів з числа голів Львівського обласного, районних і міських осередків ВОІ СОІУ ;
- у всіх містах і районах області при головах міст, районних і обласній адміністрацій діють комітети доступності, в яких активно працють представники відповідних осередків інвалідів;
- при безпосередній участі обласної асоціації інвалідів підготовлена та прийнята на 2011-2014 роки чергова довгострокова обласна Комплексна програма соціальної підтримки і реабілітації інвалідів Львівщини. Відповідні програми прийняті всіми районними та міськими обласного підпорядкування радами. За ініціативою Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ проводяться громадські слухання того, як виконуються затверджені Комплексні програми.
- двадцять один місцевий осередок Львівської обласної асоціації інвалідів отримує з відповідного ��ісцевого бюджету кошти на підтримку своєї статутної діяльності;
- сім місцевих осередків обладнані комп’ютерною технікою;
- розпочата робота над проектом по створенню в області єдиної інформаційної системи комп’ютерного зв’язку між обласним і місцевими осередками.
- щороку ЛОАІ ВОІ СОІУ проводить багатоступеневі спартакіади інвалідів області, в яких приймає участь біля 4 тисяч інвалідів. В 2010р. була проведена 24 Спартакіада інвалідів Львівщини.
- щорічно в приміщенні Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької проводяться фестивалі творчості інвалідів , присвячені Міжнародному дню інвалідів;
- обласна асоціація інвалідів стала переможцем чотирьох конкурсів соціальних проектів, переможцями десяка конкурсів соціальних проектів
стали міські і районні осередки ЛОАІ ВОІ СОІУ.
Одним з найбільших надбань обласної асоціації інвалідів є випуск з 1991 року всеукраїнської газети для інвалідів і про інвалідів «Благовіст» а також телепрограми для інвалідів «Береги надії».

Голова Львівської обласної
асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко

Миссия

Керуючись принципами гуманізму, милосердя, орієнтуючись на потреби, інтереси і права інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ об’єднує ініціативу інвалідів області на користь духовного і культурного збагачення, реабілітації здоров’я, повернення до активного життя та праці, економічної незалежності інвалідів.

Новости организации
Показано 5 из 19 | Показать всё
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
21 Апреля 1993
№ документа
202759 серія А01 – свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Виконавчий комітет Львівської міської ради
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
обл. Львівська. м.Львів
Учредители организации
Погоріляк Ю.І., Магрілов В.З., Клосович В.І.
Меценаты ОтечестваМеценаты Отечества
Международный благотворительный фонд
Діти СонцяДіти Сонця
Общественная организация
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст