Благотворительный фонд Милосердие

Сусорова Лариса Анатольевна

Основная информация

Руководитель
Сусорова Лариса Анатольевна
Город
Адрес
65003:г.Одесса,Черноморского казачества 43
Телефон
(048) 233-3104
Категория
Наука и оброзование Охрана здоровья Культура и искусство  Гуманитарные проекты Физкультура и спорт Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26002125791
Банк
ПАТ"МАРФИН БАНК"
МФО
328168
Код из ЕГРПОУ
25431178
О компании

Історія фонду та проекти ,реалізовані протягом В 2009-2010 році .
За ініціативою МВС України та Комітету Верховної Ради по боротьбі з організованою злочинністю в жовтні 1994 року було засновано Український Благодійний фонд «Милосердя».
Основною діяльністю фонду є соціальний захист сімей загиблих при виконанні службових обовязків співробітників органів внутрішніх справ, надання допомоги інвалідам, пораненим, ліквідаторам аварії ЧАЕС та важкохворим.
В 1999 році створено Одеське відділення УБФ «Милосердя» якому були надані повноваження по виконанню вказаної благодійної місії на території Одеської області.
В 2001 році Одеським відділенням УБФ «Милосердя» відкрито Підприємство «Торг-Сервіс» якому була надана пільга реалізації конфіскованого майна що належить державі.
В 2008 році відкрито Обслуговуючий кооператив «Діамант» з ознакою s15 Некомерційні організації ,що обслуговують домашні господарства з ціллю виділення земельної ділянки вищевказаної категорії людей,облаштування та налагодження інфраструктури,проведення комунікацій до земельних ділянок та проведення газопровідних робіт.

В 2009 році по програмі «Допомога дітям» разом з родиною Воскобійник з США були проведені заходи для дітей які знаходяться в притулках міста Одеса і в Одеської області.
• Дитячому будинку «Сонечко» в Суворовському районі м. Одеси була надана благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками.
• Дитячому притулку «Надія» Біляївського району Одеської області була надана благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни.
• Дитячому будинку «Журавлик » с.Миколаївка Ширяєвського району Одеської області була надана благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни.
• Притулку для дітей «Теплий дім м.Роздільна Одеської області була надана благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни.
• Громадській організації Асоціації жінок Суворовського району м. Одеси була надана благодійна допомога дитячим новим одягом.
• Дитячому колективу під керівництвом Дорогань Людмили дітям які впродовж 3 років проводять концертну програму для дітей,вдів,загиблих працівників міліції та ветеранів ГУМВС України в Одеській області була надана благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни.
• Фондом передано ГУМВС України в Одеській області благодійна допомога дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей Андрієво - Іванівської школи інтернат .
• Фондом передано Роздільнянському РВ ГУМВС України в Одеській області благодійну допомогу дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей працівників міліції .
• Фондом передано Біляївському РВ ГУМВС України в Одеській області благодійну допомогу дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей працівників міліції .
• Фондом передано Хаджибеївському ВМ Суворовського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області благодійну допомогу дитячим новим одягом, канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей працівників міліції.
• Фондом передано ВДАІ ГУМВС України в Одеській області благодійну допомогу дитячим новим одягом, канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей Андрієво - Іванівської школи інтернат .
• Фондом передано благодійній організації «Школа» «Ор-Самеах» благодійну допомогу дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для дітей малозабезпечених .
• Фондом передано сім’ям загиблих працівників міліції м. Одеси та Одеської області благодійну допомогу дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для їх дітей та онуків.
• Фондом передано ветеранам ГУМВС міста Одеси та Одеській області благодійну допомогу дитячим новим одягом,канцтоварами,іграшками та засоби особистої гігієни для їх дітей та онуків.

В 2009 році по програмі «Допомога інваліду» надавалася допомога інвалідам ГУМВС України в Одеській області продовольчими пайками .

В 2009 році по програмі «Благодійна акція » проводилися благодійні акції в підтримку дітей,вдів,матерів загиблих працівників міліції ,ветеранів В.В.В. та ветеранів ГУМВС України в Одеській області надавалася фінансова благодійна допомога ,побутова техніка та продовольчі набори.

• До Дня Захисника вітчизни проведена зустріч с ветеранам МВС України за адресою Чорноморського козацтва 43 в приміщені фонду. -виконано.
• До Міжнародного Жіночого Дня 8 березня проведена зустріч з вдовами і дітьми загиблих працівників міліції за адресою Чорноморського козацтва 43 в приміщені фонду. -виконано.
• До 23 річниці аварії на Чорнобильській АЕС проведена зустріч з постраждалими Чорнобильській АЕС які працюють і працювали в ГУМВС України в Одеській області за адресою Чорноморського козацтва 43 в приміщені фонду.

• До 64 річниці Дня Перемоги у ВВВ. 10 травня по традиції проведена святкова концертна програма ,святковий благодійний обід , вручені цінні подарунки ветеранам В.В.В. та сім’ям загиблих працівників міліції за адресою вул. Чорноморського козацтва 45, м. Одеса в подвір’ї.
• 22 серпня Всеукраїнський День пам’яті працівників міліції які загинули при виконанні службового обов’язку проведена зустріч з дітьми , вдовами та матерями загиблих правоохоронців надана благодійна фінансова допомога.
• 1червня до Дня захисту дітей проведена зустріч з дітьми загиблих працівників міліції та з дітьми Дитячого притулку «Надія» Біляївського району Одеської області за адресою вул. Чорноморського козацтва 45, м. Одеса в подвір’ї. Проведено концертну програму та вручені подарунки.

• 14 грудня до 10 річниці діяльності Одеського відділення УБФ «Милосердя» в приміщенні виставочного центру ОМТП - був проведений святковий концерт , святковий благодійний обід , вручена фінансова допомога та цінні подарунки дітям загиблих працівників міліції .Вручені почесні грамоти та цінні подарунки працівникам фонду .
• 30 грудня до Новорічних і Різдвяних свят проведено благодійну Акцію « Ялиночка» -дітям були вручені святкові подарунки та Новорічну ялинку.

В 2010 році в програмі фонду «Мобільний телефон» .
• До Дня Захисника вітчизни проведена зустріч з ветеранами МВС України та вручені мобільні телефони ветеранам ГУМВС України в Одеській області за адресою Чорноморського козацтва 43 в приміщені фонду .
• До Міжнародного Жіночого Дня 8 березня проведена зустріч з вдовами і дітьми загиблих працівників міліції вручені мобільні телефони та фінансова допомога за адресою Чорноморського козацтва 43 в приміщені фонду.

• До 65 річниці Дня Перемоги у В.В.В. 10 травня по традиції проведена святкова концертна програма ,святковий благодійний обід , вручені мобільні телефони ,фінансова допомога ветеранам В.В.В. ,подарунки сім’ям загиблих працівників міліції за адресою вул. Чорноморського козацтва 45, м. Одеса в подвір’ї.
• 1червня до Дня захисту дітей організована поїздка в Аквапарк «Коблево» для дітей загиблих
працівників міліції і дітей працівників управління Південного територіального командування ВВ МВС України.
• 22 серпня Всеукраїнський День пам’яті працівників міліції які загинули при виконанні службового обов’язку проведена зустріч з дітьми , вдовами та матерями загиблих правоохоронців надана благодійна фінансова допомога.
• 10 грудня День ветеранів МВС проведена зустріч з ветеранами МВС України святковий благодійний обід в ресторані СССР ,вручена фінансова допомога та подарунки .
• 20 грудня до 19 річниці МВС України в приміщенні Одеської обласної філармонії був проведений святковий концерт з участю Київського академічного муніципального духового концерту , святковий благодійний обід в ресторані СССР , вручена фінансова допомога та подарунки дітям ,вдовам загиблих працівників міліції та ветеранам ГУМВС У країни в Одеській області .Вручені почесні грамоти та подарунки працівникам фонду .

В 2011 році програма відділення фонду передбачає надання цільової щомісячної допомоги (в середньому по 100 гривень) близько 35 неповнолітнім дітям із сімей загиблих працівників міліції які загинули при виконанні службових обов’язків міста Одеси та Одеської області. Крім цього, соціального захисту потребують 20 дітей працівників міліції які загинули під час нещасного випадку, десятки інвалідів, поранених і важкохворих.

Також планується проведення заходів і надання допомоги до 23 лютого Захисникам Вітчизни, Міжнародного Жіночого Дня 8 березня, 10 травня 66 річниці Перемоги у ВВВ, 1 червня Дня захисту дітей, Всеукраїнського Дня памяті загиблих правоохоронців – 22 серпня, Дня Міліції 20 грудня та 31 грудня – 6 січня Новорічні та Різдвяні свята.

• Підприємство «Торг-Сервіс» Одеського відділення УБФ «Милосердя» планує подавати документи для отримання пільги на реалізацію конфіскованого майна що належить державі,отриманні кошти як винагороду від реалізації конфіскованого та іншого майна будуть направлені на лікування важкохворих.


•Обслуговуючий кооператив «Діамант» з ознакою s15.Некомерційні організації,що обслуговують домашні господарства буде працювати над виділенням земельної ділянки за межами міста для вищевказаної категорії людей.

•Одержання фінансової допомоги на будівництво житла від іноземних добродійників для вищевказаної категорії людей .


Голова правління Л.А. Сусорова.

Миссия


1.Назва: Одеське відділення Українського благодійного фонду сприяння і соціального захисту сімей загиблих у боротьбі зі злочинністю співробітників МВС та надання допомоги органам і підрозділам правоохоронних та силових структур «Милосердя» .
2.Скорочена назва: Одеське відділення Українського благодійного фонду «Милосердя».
Статус організації : Місцева благодійна організація.
Територія, на яку поширюється діяльність благодійної організації Одеська область .
Мета та напрямки діяльності .
Основною метою діяльності Відділення є надання допомоги сім’ям загиблих,інвалідам,пораненим ,тяжкохворим і постраждалим в наслідок катастрофи на Чорнобильській АБО ,військовослужбовцям строкової служби, атестованим і не атестованим співробітникам і пенсіонерам військових частин органів підрозділів установ, а також органам і підрозділам правоохоронних і силових структур України.
Предметом діяльності Відділення є безкорисна діяльність ,спрямована на створення умов і об’єднання зусиль зацікавлених юридичних і фізичних осіб для співробітництва по отриманню медичної ,соціальної, оздоровчої, матеріальної і фінансової допомоги набувачами благодійної допомоги .
Основними завданнями Відділення є :
- сприяння розробці і реалізації благодійних програм ,надання адресної допомоги набувачам благодійної допомоги;
- подання допомоги неповнолітнім дітям ,батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків ,а також на час їх подальшого навчання в середніх технічних і вищих учбових закладах ;
- сприяння наданню медичної допомоги ,а саме організації медично –діагностичних і лікувальних послуг, організації проведення оздоровлення ,санаторно- курортного обслуговування і відпочинку набувачам благодійної допомоги.
- сприяння покращенню житлових умов та участь у програмах будівництва житла для набувачів благодійної допомоги .
- пропаганда здорового способу життя:
- сприяння захисту материнства та дитинства, допомога багатодітним сім’ям ;
- поліпшення матеріального становища і соціальна реабілітація малозабезпечених осіб, які потребують піклування ;
- організація семінарій,симпозіумів,лекцій,конференцій;
- інформаційна та пояснювальна робота по залученню юридичних та фізичних осіб, у ��ому числі і іноземних, для фінансового забезпечення діяльності Відділення;
- здійснення власних програм, спрямованих на реалізацію мети Відділення;
- здійснення зовнішньоекономічної діяльності у встановленому чинним законодавством порядку;
- створення госпрозрахункових установ, організацій зі статусом юридичної особи ,підприємств для виконання програм Відділення;

Новости организации
Показано 3 из 3
Акции
Показано 1 из 1
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
14 Декабря 1999
№ документа
свидетельство №143
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Главное управление Юстиции в Одесской области
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Одесса
Учредители организации
УБФ "Милосердие" юридическое лицо и физическое Сусорова Лариса Анатольевна
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст