Комп'ютер другу МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 15.02.2012 в 18:51

Комп'ютер другу

Комп'ютер другу

Благодійний фонд «Подільська громада» та Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» запрошують Вас приєднатись до благодійної програми «Компютер другу», яка триває з 2009 року.

Ми прагнемо сприяти розвитку благодійності та взаємодопомоги на території області та створити сприятливі умови для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім громадянам долучитись до цієї програми.

На даний момент в області проживає понад 3 000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало бажаючих навчатись. Проте більша частина мешкає в віддалених селах Вінницької області і це робить їх відірваними та ізольованими від навколишнього світу через неадаптоване середовище та відсутність сучасних засобів комунікації. Процес самоосвіти неможливий без доступу до інформаційного простору, але в більшості не вистачає коштів на придбання комп’ютерної техніки та інших сучасних засобів комунікації.

Сьогодні комп’ютери наявні майже в усіх установах та організаціях, чимало комп’ютерної техніки знаходиться і в приватному користуванні. Оскільки, технічний прогрес не стоїть на місці і техніка стає застарілою для використання в серйозних професійних цілях, всі намагаються замінити комп’ютер на новіший, більш прогресивніший. Нерідко постає запитання: куди подіти старий комп’ютер?

Саме у такому випадку ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до програми «Комп’ютер другу» і передати свій улюблений, але вже «неновий» комп’ютер у надійні руки людей, яким він принесе радість, можливість пізнання та самореалізації.

До програми можна долучитись, звернувшись до організаторів програми:

  • БФ «Подільська громада»: м. Вінниця, вул. П. Осіпенко 4, 2-ий поверх, тел. 67-20-96;
  • ГО «Гармонія»: м. Вінниця вул. Космонавтів, 48, тел. 57-73-29.

Контактні особи:

  • Альона Кирилюк – 096 91 58 640;
  • Раїса Панасюк – 067 79 05 303.
Просмотров: 363
Опубликовано организацией Гармонія
Категория благотворительности Благотворительность
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст