Общественная организация Родина

Самсонова Лариса Станиславовна

Основная информация

Руководитель
Самсонова Лариса Станиславовна
Город
Адрес
03067 Киев,ул. Выборгская, 87, кв.62
Телефон
(044) 331-9742
Веб-сайт
Категория
Наука и оброзование Охрана здоровья Гуманитарные проекты 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26003289853001
Банк
филия "РЦПриватбанка"
МФО
320649
Код из ЕГРПОУ
25745830
О компании

Цінності «Родини»:
Діти Ми цінуємо: сім’ю, гідність, повагу до особистості, повний та гармонійний розвиток, право на незалежне самостійне життя,
Батьки Ми цінуємо: участь, відкритість, довіру, позитивне ставлення, можливість реалізуватись
Працівники Ми цінуємо: любов і повагу до дітей, відданість, професійний розвиток, компетентність, етичне поводження, співпрацю, ініціативу і творчість, чуйність, сердечну доброту, твердість духом
Керівництво Ми цінуємо: мудрість, розсудливість, компетентність, повагу до працівників, цілеспрямованість, ефективність і ощадливість
Фізичне оточення Ми цінуємо: безпечне, доступне, естетичне, зручне, здорове
Громадськість Ми цінуємо: уважність, взаємо підтримку, інтеграцію, поширення ідей
Цільова група: «Родина» є одною з небагатьох громадських організацій в Києві, яка спільно з Солом’янським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді реалізували проект створення «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» де на програмах денного перебування отримують навчально-реабілітаційні послуги важко неповносправні діти та молодь. В організації членами є 93 сім’ї. 35 дітей відвідують денні заняття в Центрі Родина. Інші діти, молодь та батьки користуються періодичними консультаціями спеціалістів, відвідують реабілітаційні, психологічні програми та програми з соціалізації.


Програми та проекти:
• Спільний проект Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та громадської організації «Товариство сімей, які виховують дітей з функціональними обмеженнями «Родина», «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Родина» . Адреса: бульвар Івана Лепсе,15 «А», ДНЗ № 432, 03124 м. Київ.
• Програма «Раннє втручання»: психологічна та моральна підтримка батьків, семінари та групи підтримки для батьків, науково-практичні, просвітницькі конференції. Для дітей: психолого-педагогічна корекція дітей, віком від 2-х років, індивідуальні заняття з логопедом, психологом, поведінкова терапія, заняття в малих групах за методиками: Монтессорі педагогіка, Кондуктивна педагогіка, пісочна терапія, Сенсорна інтеграція .
• Розробка проекту створення центру лікувальної педагогіки по методиці Кондуктивна педагогіка (метод Петьо) в Києві для дітей, які мають органічні ураження центральної нервової системи.
• Арт-майстерня - денна зайнятість для молоді з розумовою відсталістю.
• Програма соціалізації дітей та молоді , проведення екскурсій, виїзних занять по іпотерапії, участь у фестивалях, організація благодійних концертів, тощо
• Програма прокату візків та іншого реабілітаційного обладнання
• Програма транспортування дітей та молоді
• Розробка та втілення в життя проекту «Підтримане проживання неповносправних осіб в “ Будинку опіки ”


Коротка історія:
В 1999 році батьки дітей, які виховують тяжко неповносправних дітей – інвалідів об’єднались у батьківський клуб «Родина», а в 2000 році заснували громадську організацію ”Товариство сімей, які виховують дітей з функціональними обмеженнями “Родина”.
Уже 12 років, батьки, діти та волонтери усіма можливими шляхами (благодійні акції, проекти від українських та закордонних благодійників, робота в Г��омадській раді, підтримка «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Родина», та інше ) пропагують ідею поважного ставлення до будь-якої людини в суспільстві незалежно від її фізичного та розумового стану, виконуючі завдання, які поставила організація перед собою в 2000 році:
• Сприяння спеціальному навчанню та вихованню дітей з функціональними обмеженнями;
• Сприяння формуванню у дітей навичок адаптації до соціального середовища та навичок самостійного життя у суспільстві;
• Сприяння створенню оптимальних умов для спілкування, відпочинку, дозвілля сімей, які виховують дітей з функціональними обмеженнями;
• Психологічна підтримка та взаємо підтримка батьків;
• Сприяння створенню позитивного іміджу «особливих дітей» у суспільстві.
• Інформування органів державної влади, інших державних та недержавних структур та громадськості про проблеми сім’ї, яка виховує дітей з функціональними обмеженнями .

Миссия

надати можливість дітям з особливими потребами розвинути їх здібності, побутові і соціальні вміння для максимально незалежного життя в суспільстві, покращити якість життя сімей, які виховують тяжко неповно справних дітей.

Новости организации
Показано 1 из 1
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
20 Сентября 2000
№ документа
А01 № 531555
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Соломенская районная в г. Киеве государственная админестрация
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Киев
Учредители организации
Самсонова Лариса, Кравец Олег, Очкур Елена
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст