Общественная организация Регіональний Доброчинний Фонд Святого Володимира

Матушевський Ігор Миколайович

Основная информация

Руководитель
Матушевський Ігор Миколайович
Город
Адрес
вул.Городоцька, 319а
Телефон
(032) 240-1802
Веб-сайт
Категория
Культура и искусство  Гуманитарные проекты 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26002216748
Банк
ПАТ "Райфайзен Банк Аваль"
МФО
380805
Код из ЕГРПОУ
23954943
О компании

Фонд Святого Володимира — доброчинна громадська організація, зареєстрована Управлінням юстиції 12 червня 1997 року. Управа Фонду знаходиться у Львові, але діяльність поширюється в основному в Західній Україні. Стимулом створення цієї організації була потреба активно включитися в розбудову суспільства в незалежній державі та сприяти відродженню духовного світу людини. Фонд Св. Володимира закладався, як ланка співпраці між Церквою і Державою.
Свідомий вибір імені Св. Володимира — християнина і державотворця накреслює ціль і напрямок діяльності Фонду. Засновниками Фонду стали такі громадські діячі: Роман і Леся Крип’якевичі, Ігор Матушевський, Орест і Оксана Голубки, Ярема Кравець, Леся Бачинська, Ольга Новаківська, Юрій Лукомський та інші. З перших років своєї діяльності Фонд виявив себе як відкрита для екуменічного та національного діалогу спільнота.
Фонд бере участь у державних форумах та комісіях, європейських конгресах, церковних соборах, здобуваючи цінний досвід для розвитку нових форм соціальних та національних програм на християнській основі.
З 1999р. Фондом започатковано міжнародні конференції Християнин і політика з метою ведення діалогу між Церквою і Державою, щодо використання надбань християнського суспільного вчення у будівництві української держави. Конференцій на теми Церква і підприємництво, Гідність людини в однострої, Церква і політичні партії поставили за ціль подолання корупції, подвійної моралі, злочинної бездіяльності службовців, оздоровлення суспільних процесів та спільного накреслення планів відновлення здорової родинної клітини нації. Залучення діячів Церкви, науковців УКУ, спеціалістів як з України, так і з закордону, лідерів церковних, громадських та партійних організацій, державних службовців, силових структур, підприємців, започаткувало обговорення закритих тоталітарною системою проблем, напрямлених на оздоровлення суспільства.
Окреме місце посідає виховна програма для молоді через вдосконалення німецької мови в родинах Австрії, літні табори біля Крехівського монастиря та стипендії для бідніших дітей і сиріт.
Однак, пріоритетним напрямком праці Фонду Cв. Володимира є віднова молодої української родини як здорової клітини нації у таких формах діяльності:
творення спільнот солідарності родин
духовно-патріотичне виховання дітей та молоді
лікарська опіка над родинами
психологічна підтримка і захист у важких обставинах
харитативна служба і соціальний захист родин
В зв’язку з тим, що однією з найбільших суспільних криз, які переживає Україна, є криза родини, найважливішим проектом Фонду Cв. Володимира стає Центр Родини. Цей проект одержує схвалення Церковної і державної влади та підтримку великих європейських фундацій. Центр стає місцем комунікації та співпраці держаних і церковних структур в ділянці родини, стає домом родинних спільнот, домом для дітей, молоді, творчості і молитви. В Центрі провадиться соціальна, просвітницька, виховна і харитативна діяльність. При Центрі Родини діють Християнська Порадня для родин, соціальна служба Родина в потребі, Товариство багатодітних родин, яке включає щомісячні виховні програми для подругів з окремою програмою для дітей різного віку. Для допомоги батькам діє Батьківська світлиця — цикл виховних, тренувальних та дискусійних зустрічей з психологами та спеціалістами різних проблем сім’ї.
Краєзнавчий Центр Паломник проводить краєзнавчу та просвітницьку працю з молоддю, краєзнавчі курси, лі��ні табори для дітей та молоді, здійснює програми одноденних туристичних маршрутів по місті та з виїздами на один день.
При Фонді діє Лікарська Порадня та Випозичальня національного одягу для Першого Урочистого Святого Причастя, для весільних, святкових та Різдвяних урочистостей.
Фонд святого Володимира – дійсний член міжнародної спільноти UNUM OMNES, представник Фундації Коммунікантес (Голландія), співзасновник і член редколегії перенесеного в Україну журналу Патріархат, щорічний учасних східно-європейських семінарів в Німеччині та багато іншого. Фонд святого Володимира старається бути стартовим майданчиком для багатьох державотворчих ініціатив.

Миссия

Відновлення духовної і культурної спадщини української родини

Новости организации
Показано 1 из 1
Акции
Показано 1 из 1
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
12 Июня 1997
№ документа
Свідоцтво про державну реєстрацію Серія А01 №202193
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Львівське управління юстицій
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
м.Львів
Учредители организации
Райфайзен Банк Аваль