Благотворительный фонд Наддніпрянський фонд

Харченко Анна Олегівна

Основная информация

Руководитель
Харченко Анна Олегівна
Город
Адрес
вул. Ільїна, 266/2, оф.3
Телефон
(047) 238-3554
Категория
Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
2600937838001
Банк
ПАТ "Енергобанк", м. Київ
МФО
300272
Код из ЕГРПОУ
33585525
О компании

Напрямки діяльності фонду:
1) Запобігати розвитку соціальних хвороб суспільства та мінімізувати їх негативні наслідки.
2) Сприяти сталому розвитку місцевих спільнот.
3) Сприяти збереженню та відновленню природного середовища.
4) Надавати соціально вразливим верствам населення знання та навички, необхідні для повноцінного життя в суспільстві

Фонд залучає кошти на цільові програми та проекти і вже має певні успіхи в цьому напрямку.

У 2006 році фонд долучився до створення міської програми „Простір без бар’єрів” на 2007-2009 роки (в 2007 році з міського бюджету на дану програму було виділено 300 000грн, а в 2008 – близько 500 000), а також залучав кошти на будівництво пандусів.
У 2008 році БФ „Наддніпрянський фонд” долучився до всеукраїнської програми по боротьбі з дитячою смертністю „Здорові діти у щасливій країні”, яка була ініційована Всеукраїнським благодійним фондом „Дитячий світ”.
У 2009 році БФ «Наддніпрянський фонд» став регіональним представником Центру Корпоративної Соціальної Відповідальності. У рамках даного проекту ми провели дослідження рівня розвитку КСВ у Черкасах та області, презентували результати під час круглого столу в міській раді.
Протягом 2010 року Фонд ініціював створення в м. Черкасах служби соціального таксі.
З 2008 року фонд організує та проводить в Черкасах щорічний Благодійний Бал під час якого проводять благодійний аукціон, на отримані кошти реалізуються соціальні проекти: в 2008 році придбано бронхоскоп для дитячої хірургії обласної лікарні, в 2009 році реалізовано 6 роектів місцевих громадських організацій, в 2010 році проведено розвиваючі заняття для дітей з особливими потребами.
В 2011 році фонд став регіональним партнером Всеукраїнського конкурсу "Благодійник року-2011".

Перевагою для благодійників Фонду є соціальний капітал, позитивний імідж у суспільстві, лояльність споживачів, а відповідно – збільшення прибутків. Фонд розвитку громади дає змогу ефективно вести бізнес, впроваджувати соціальні інвестиції, професійно керувати та розподіляти кошти, на що комерційні структури зазвичай не мають часу і ресурсів. Слід пам’ятати, що просто роздавати гроші нужденним потрібно, але це скоріше милостиня. Для стійких змін на краще необхідна системна фінансова допомога та її подальший продуманий розподіл, що і забезпечує БФ „Наддніпрянський фонд”.

Миссия

Сприяти розвитку інституцій громадянського суспільства та вирішенню гострих соціальних проблем центральної України шляхом підтримки цільових програм та проектів

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
5 Июля 2005
№ документа
серія А01 №135045
Наименование органа, выдавшего свидетельство
виконком Черкаської міської ради
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
м. Черкаси
Учредители организации
Харченко А.О., Поліщук Т.М., Бородавка Ю.П.