Благотворительная организация Світло для життя

Марковци Маряна Марянівна

Основная информация

Руководитель
Марковци Маряна Марянівна
Город
Адрес
Турківський р-н.
Телефон
(099) 452-0206
Веб-сайт
Категория
Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26003390172001
Банк
Філія ПАТ КБ "Надра" Львівське РУ
МФО
325978
Код из ЕГРПОУ
36787822
О компании

Всі діти потребують любові і турботи від нас, дорослих. Від того, якими вони виростуть, залежить наше з Вами майбутнє, адже здорові і щасливі діти - основа продовження життя, основа багатства і процвітання суспільства.
Благодійний Фонд "Світло для життя" - некомерційна добродійна громадська організація, створена в імя любові і милосердя до знедолених дітей. Ми надаємо підтримку та допомогу бездомним дітям, дітям сиротам, дітям позбавленим батьківської опіки, дітям з малозабезпечених і неблагополучних сімей, дітям інвалідам, кинутим немовлятам і важко хворим дітям .
Наш Фонд існує виключно за рахунок добровільних пожертвувань державних і приватних організацій, корпорацій і осіб, не байдужих до долі знедолених дітей.
Головна мета Фонду - здійснення добродійної діяльності по наданню знедоленим дітям необхідної допомоги: медичної, моральної, матеріальної, духовної, психологічної, соціальної... Ми бажаємо дати всім знедоленим дітям - надію, відродити у них віру в краще майбутнє і явити їм любов Ісуса Христа.

Миссия

Територіально ми розміщені в надзвичайно бідному регіоні. Наша мета - допомогти дітям, які проживають в дуже бідних селах, підтримати ті сімї, які опинились в скрутному становищі. Дати надію тим хто вже давно її втратив.

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
5 Мая 2011
№ документа
753515
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Турківська районна державна адміністрація Львівської області
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
с.Стоділка. вул. Центральна 84
Учредители организации
Марковци М.М.