Благотворительная организация Благодійна місія "Православне діло"

Поровчук Віталій Олегович

Основная информация

Руководитель
Поровчук Віталій Олегович
Город
Адрес
33010, м. Рівне, вул. Дубенська, 113в
Телефон
(036) 245-4203
Веб-сайт
Категория
Гуманитарные проекты Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
-
Банк
-
МФО
-
Код из ЕГРПОУ
-
О компании

Місія була створена у 2009 році для координації роботи парафії преподобного Іова Почаївського, громадських ініціатив «Рух за життя» на Рівненщині, «Твереза Україна», громадської організації «Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство» у напрямку місіонерської та благодійної діяльності.
Духовна опіка, душевна підтримка, матеріальна допомога і навчально-просвітницька праця для дітей і молоді з затримкою психічного розвитку, дитячим церебральним паралічем, онкохворих складає основу благодійної діяльності місії. Окрім того, ми, час від часу, допомагаємо людям з захворюваннями психіки з групи взаємодопомоги «Фенікс» та самотнім з Дубенського інтернату для престарілих і самотніх.
В межах «Руху за життя» проводиться робота, спрямована на захист дітей в материнських лонах від абортів та на зміцнення християнської родини. Громадська ініціатива «Твереза Україна» здійснює заходи проти споювання народу та проти залучення людей до тютюнопаління.
З детальною інформацією про роботу за зазначеними напрямками можна ознайомитися на тематичних сторінках сайту «Православне діло» https://pravoslavne.com.ua.

Миссия

-

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
1 Октября 2009
№ документа
-
Наименование органа, выдавшего свидетельство
-
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Рівне
Учредители организации
-