Общественная организация Незалежна асоціація молоді

Бобровнік Юрій Вікторович

Основная информация

Руководитель
Бобровнік Юрій Вікторович
Город
Адрес
Сухомлинського 32
Телефон
(097) 923-1658
Веб-сайт
Категория
Гуманитарные проекты 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26007007081001
Банк
“Філія ВАТ КБ «Надра» Київське РУ” ВАТ
МФО
320564
Код из ЕГРПОУ
26426765
О компании

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ТА ПРОВЕДЕНІ АКЦІЇ.

Будь-яка діяльність розпочинається з ідеї, яку втілили в життя в особі юридичної організації молоді хлопці та дівчата, які доклали для цього не мало власного часу, грошей та зусиль. 2002 р ідею було легалізовано, а 2003 р надано юридичного статусу.

ЗА РОКИ СВОГО ІСНУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕЛА:

Серію тренінгів на різну тематику. Реалізувала в 2005 р. проект розвитку студентського самоврядування в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – «Студентська Рада». Конференція студентського самоврядування обрала Головою студентської Ради активіста організації Мірошніченка Дениса тоді студента ІІ курсу історичного факультету. В червні 2005 р. активіст організації був призначений радником міського голови м. Переяслав-Хмельницького. 17 листопада в день студента за підтримки організації вийшов перший номер студентської газети „S.M.S.”.

2006 р. виявився досить плідним на події ініціатором яких виступила організація. Цьому сприяла прийнята програма діяльності МГО «НАМ» «Молодіжна активність – рух заради успіху»:

21 березня: в рамках програми організація провела запис програми теледебатів „Перехресне студентське запитання: політичні дебати” за участі 11 із 12 кандидатів на посаду міського голови м. Переяслав-Хмельницький за підтримки студентського телеканалу УНІВЕРС-TV.

23 березня: з ініціативи МГО «НАМ» проведено круглий стіл на тему „Перспективи студентського та молодіжного самоврядування у м. Переяслав-Хмельницький” учасниками якого стали лідери учнівських та студентських органів самоврядувань, кандидати на посаду міського голови, представники адміністрації університету, бізнесмени міста. За результатами зустрічі кандидати на посаду міського голови підписали Меморандум про створення в рамках програми «Молодіжна активність – рух заради успіху» Молодіжної міської ради, як дорадчого органу при міському голові. Серед підписантів був і нинішній міський голова, проте як показала практика це виявилося лише передвиборчою обіцянкою для молоді.

28 березня започаткована моніторингова кампанія виборчих обіцянок політичних партій та блоків, що пройшли до Міської Ради Переяслав-Хмельницький – „ЕФЕКТ ПРИСУТНОСТІ”. Проте внаслідок відсутності друкованих періодичних видань та електронних ЗМІ матеріали Моніторингової кампанії не висвітлені в існуючій пресі в силу певних політичних обставин.

В травні – червні проведено круглі столи – зустрічі на тему «Учнівське самоврядування – запорука успіху міста та держави» із активістами учнівських органів самоврядування 8 шкіл міста. В результаті зустрічей була надана інформаційно-організаційна допомога школярам у інституційному оформленні шкільних республік.

20 червня МГО „НАМ ” провела конференцію-презентацію ідеї створення молодіжного органу самоврядування тим самим започаткувавши новий принцип розвитку молодіжного руху м. Переяслав-Хмельницький. Учасниками заходу стали активісти учнівських органів самоврядувань міста, міський голова Якименко Іван Петрович, заступник міського голови з гуманітарних питань Мазоха Степан Дмитрович, депутат київської обласної ради, ректор ДВНЗ „Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди” Коцур Віктор Петрович та керівники міських служб для молоді. Партнером заходу виступила Студентська Рада університету.

25 жовтня Конференція органів студентського самоврядування підтримала майже без змін проект удосконаленого положення «Про органи студентського самоврядування в ДВНЗ «П-Х ДПУ імені Григорія Сковороди» «студентська Конституція»». Внаслідок її прийняття 80 студентських активістів долучилися до практичної роботи в органах студентського самоврядування.

27 листопада 2007 р. з ініціативи членів МГО проведено установче засідання студентського наукового товариства «Комітет дослідження історії та сучасності», до складу якого крім студентів увійшли аспіранти та викладачі кафедри історії та культури України університету.

Щовесни разом із міським відділом у справах сімї та молоді, вихованцями ліцею-інтернату та студентським самоврядування члени організації приймають участь в організації та проведенні екологічних акцій та що осені разом із колективом працівників музею “Трипільської культури” проводить прибирання оборонного валу окольного Переяслава.

ВИЗНАННЯ ДОСЯГНЕНЬ, НАГОРОДИ:
2004 року:

- до Дня молоді активісти МГО „НАМ” були нагороджені Грамотами мерією міста за активізацію громадського руху та активну життєву позицію.

- команда МГО „НАМ” була нагородженою подякою Центра політичної освіти та Представництва Євро комісії в Україні за участь у проекті „Просвіта та активізація молоді у виборах Президента України 2004 року”
2005 року:

- за організацію та проведення акції „Ніхто незабутий, ніщо не забуто”(приурочена до 9 травня) МГО ”НАМ” була відзначена подякою міської ради.

- представник МГО „НАМ” був призначений радником міського голови з питань молодіжної політики.
2006 року

- команда МГО „НАМ ” отримала подяку від Центру політичної освіти за активну діяльність щодо активізації та інформування молоді під час виборів 2006 р. в рамках проекту „Твій голос багато важить”.

22 жовтня 2007 року відбувся черговий з’їзд який обрав новим головою організації Бобровніка Юрія Вікторовича.

Бобровнік Юрій з 2004 р. член організації, 2005 – 2007 рр. виконував обов’язки головного бухгалтера, засновник та координатор програми «Молодіжна активність – рух заради успіху».

У 2008 рік організація увійшла з новими ідеями та починаннями. Перед організацією гостро постала проблема висвітлення своєї діяльності перед громадою міста, тому було вирішено заснувати молодіжну газету. Крім того, було розпочато нові соціальні ініціативи, що вимагають залучення додаткових фінансових ресурсів, тому в межах статутної діяльності було вирішено надавати оплачувані послуги для різних структур громадськості та бізнесу.

В 2008 році до організації приєдналося кілька нових активних молодих людей, що вирішили рухатися у стилі та форматі організації, звісно, вступивши в наші лави, вони влили нову кров в монолітний організм молодіжного обєднання, що звісно позитивно позначиться на загальній діяльності організації. Крім того організація приєдналася до Студентської ради у підготовці та випуску Першого студентського наукового збірника «Соціо-гуманітарні студії: збірник студентських та аспірантських наукових робіт».

2009 р. організація приступила до видання першої в місті молодіжної газети "Новий погляд. Тижневик перспективної молоді" проте економічна криза та відсутність будь-якої фінансової підтримки зі сторони, організація була змушена відмовитись від друкованого варіанту газети та заснувати Інтернет-видання "Новий погляд" https://np.org.ua/.

Того ж року, організація виконала проект «Створення програмного продукту «PROMOBudget», здатного інформацію казначейського звіту автоматично перетворювати на доступний звіт про виконання місцевих бюджетів», що фінасуався МФ "Відродження".

З 2010 р. організація виступила ініціатором проведення щорічних наукових конференцій https://conferences.neasmo.org.ua/ .


З 2011 р. основним напрямом своєї роботи правління визначило фінансову просвіту молоді та сприяння в її працевлашуванні. З ініціативи організації та за підтримки ректорату ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені григорія Сковороди" було створено відділ підтримки освітніх ініціатив, професійного розвитку та працевлаштування.
У партнерстві з яким організація запустила програму з формування молодіжного кадрового резерву для органів місцевого самоврядування https://np.org.ua/2011/12/uvaha-startuje-prohrama-z-pidhotovky-molodizhnoho-kadrovoho-rezervu/.

Миссия

активізація молодіжної активності в місті.

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
26 Сентября 2003
№ документа
414203
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Переяслав-Хмельницький
Учредители организации
члени організації