Общественная организация Информационно-ресурсный центр

Жарова Ирина Николаевна

Основная информация

Руководитель
Жарова Ирина Николаевна
Город
Адрес
ул.Дзержинского 53-а
Телефон
(052) 232-1662
Категория
Экология Наука и оброзование Охрана здоровья Культура и искусство  Гуманитарные проекты 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26005338388
Банк
АТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО
380805
Код из ЕГРПОУ
37709373
О компании

За 8 місяців своєї активної діяльності "Інформаційно-ресурсним центром" розпочато реалізацію 4 проектів, а саме: проект «Громадський офіс», який і сьогодні успішно набирає обертів. Завдяки цьому проекту «ІРЦ» об’єднав 90 громадських організацій області. «Громадський офіс» - це обладнане приміщення, в якому будь-яка ГО може безкоштовно провести заходи (семінари, круглі столи, тренінги, пресс-конференції, зустрічі). «Громадський офіс» створений за підтримки Кіровоградського обласного благодійного фонду «Розвиток Кіровоградщини». В рамках цього проекту підписання Меморандуму із головою Кіровоградської обласної державної адміністрації про співпрацю.
Проект «Буккроссинг» - вільний доступ до книг. В нашому місті відкрито 25 вільних своєрідних бібліотечних полиць в місцях масового відвідування громадян (кафе, супермаркети, клуби, ігрові центри). До речі місця обиралися шляхом голосування, в якому приймали участь мешканці міста. Проект спрямований на виховання любові до книги та інтелектуальний розвиток людини. Проект реалізується волонтерами ІРЦ. Полиці постійно поповнюються книжками за рахунок соціально-відповідального бізнесу.
Проект «Креативне місто» - реалізація триває. В рамках цього проекту – візит британського експерта Чарльза Лендрі з розвитку міст. 21 січня 2012 року проведення Міжнародного форуму «Креативне місто», який об’єднав своєю ідеєю перевтілення території на простір, в якому приємно жити та працювати, 12 міст України ( Миколаїв, Кременчук, Маріуполь, Алчевськ, Донецьк, Горлівка, Черкаси, Вінниця, Кривій Ріг тощо), експертів з брендінгу міст з Москви ( Росія), зі створення «освітніх регіонів» Санкт- Петербург (Росія), Київа, Львова, громадськість та творчу інтелігенцію. Як результат цього форуму – ІРЦ підписав угоду про співпрацю із туристичним порталом Ukraine city.
В рамках цього проекту реалізація проекту «освітній регіон». Проект має на меті об’єднати зусилля декількох регіонів.
Мета проекту: освітні регіони та міста – стратегічний план соціально-економічного розвитку територій. Створення власних мереж інформації, культури і освіти - збереження власної ідентичності.

Миссия

Метою організації є обєднання зусиль громади для побудови ефективних механізмів розвитку демократичного суспільства. Наша ключова діяльність спрямована на захист прав та інтересів громадян, налагодження співпраці між органами влади та громади задля вирішення соціально – важливих питань, розбудови нашого регіону, налагодження співпраці з іншими містами, та регіонами України, накопичення міжнародного досвіду задля побудови громадського суспільства.

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
23 Июня 2011
№ документа
625
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Головне управлыння юстицыъ у Кыровоградськый областы
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Кировоград
Учредители организации
Жарова И.Н., Дюкарев Д.Н., Вишневская В.Ю., Стоян А.Г.