Общественная организация "Дивосвіт"

Наталья Валентиновна Воржева

Основная информация

Руководитель
Наталья Валентиновна Воржева
Город
Адрес
ул.Гагарина 101-б
Телефон
(064) 523-9037
Категория
Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26003320313
Банк
СФ АБ "Укркомунбанк"
МФО
304988
Код из ЕГРПОУ
26204243
О компании

Сєвєродонецька міська дитяча організація «Дивосвіт» (далі СМДО «Дивосвіт») – добровільне, самодіяльне, самостійне громадське об’єдняння дітей та дорослих м.Сєвєродонецька.
СМДО «Дивосвіт» здійснює свою діяльність відповідно Конституції України, Закону України «Про освіту», декларації прав дитини, загальної декларації прав людини, міжнародної конвенції про права дитини, Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації», регіональної цільової програми розвитку дитячого руху у Луганській області на 2010-2014 роки і є юридичною особою та має статус міської дитячої організації.
Була зареєстрована 16 грудня 1997 року. Свідоцтво № 52, згідно рішення № 2507 Виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.
СМДО «Дивосвіт» щільно співпрацює з Сєвєродонецьким міським Центром дитячої та юнацької творчості та знаходиться на його базі.

Миссия

Основна мета СМДО «Дивосвіт» – об’єднання зусиль дітей та дорослих для добрих та корисних справ, утвердження, збереження та примноження традицій свого народу, розвиток здібностей підростаючого покоління.

Акции
Показано 1 из 1
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
16 Декабря 1997
№ документа
№ 2507
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Северодонецк
Учредители организации
-
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст