Общественная организация "Мистецька Платформа"

Марусик Микола Тарасович

Основная информация

Руководитель
Марусик Микола Тарасович
Город
Адрес
Грушевського 4-б
Телефон
(044) 362-6469
Веб-сайт
Категория
Культура и искусство  

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26008060743684
Банк
ПАТ Комерційний Банк “Приватбанк”, Київське ГРУ
МФО
321842
Код из ЕГРПОУ
37316650
О компании

Мистецька Платформа - це місце, де кожен може себе реалізувати, випробувати свої творчі, громадські, лідерські чи організаційні якості.
Ми не ставимо рамок. Ми розширюємо свій, і сподіваємося і ваш світогляд. Кожен самостійно повинен проаналізувати себе, якщо звісно це потрібно.

Мистецька Платформа була створена як наслідок розуміння глобальних мистецьких ідей її засновників та людей, які зараз її розвивають.
Наша мета полягає в просуванні українського мистецтва та сприяння формуванню творчого суспільства в Україні. Ми віримо в те, що розвиток українського суспільства напряму залежить від його переходу від суспільства споживачів до суспільства творців. А поширення українського мистецтва в світі зробить українську культуру рівноцінною іншим світовим культурам. Наша місія є втіленням нашої мети: по-перше це просування українського мистецтва на своєму рівні (громадському), а по-друге це адаптація різного роду простору для потреб мистецтва. Ми також допомагаємо молодим письменникам, музикантам, режисерам, художникам, які хочуть поширювати свої творіння.
Наразі нашим культурним простором в Києві є будинок № 4-Б по вул. Михайла Грушевського. Побудований 1878 року, він пережив декілька епох, воєн, культурних, політичних, соціяльних змін, які прискіпливий дослідник зможе оцінити. Саме цей будинок є місцем нашої громадської боротьби, оскільки його недобросовісні люди з одного боку наділені владою, а з іншого грошима хочуть знести та побцдувати на його місці 160-метровий готель з приватними апартементами, чим знищить образ історичного центру Києва. З цього приводу читайте Маніфест.
З нашого боку ми пропонуємо не зносити даний будинок (таких вже не так багато залишилося в центрі), а передати його під створення сучасного мистецького центру.

Зараз Мистецька Платформа має офіційний статус молодіжної громадської організації, має свою печатку, рахунок, статус неприбуткової ГО, а головне - чудових людей, які підтримують її діяльність.

Ми сподіваємося, що в нас, не без Вашої допомоги, таки вдасться реалізувати всі потавлені цілі.

На даний момент ми проводимо та плануємо далі проводити творчі вечори, літературні читання, кінопокази, візуальне оформлення простору, перформенси та спектаклі, музичні акустичні вечори, виставки, фестивалі та інші арт-події.

НАМИ ВЖЕ ЗАПУЩЕНІ ПРОЄКТИ:
- Література на Сходах
- Кіно-дискусійний клуб Про100 Небо
- Музичні вечори
- Фотовиставки
- Художні виставки
- Відкритий Театр
- ГРОМАДСЬКИЙ ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

Миссия

Наша мета полягає в просуванні українського мистецтва, сприяння формуванню творчого суспільства в Україні, допомога в реалізації мистецьких, культурних, творчих та суспільно корисних ініціатив.

Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
29 Сентября 2010
№ документа
Серія А01 № 302024
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Печерська в м. Києві райдержадміністрація
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Київ
Учредители организации
Марусик Микола, Світлана Бачинська, Олександр Ольхо��ий
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст