Международный благотворительный фонд "Здоров`я українського народу"

Сошинський Сергій Олегович

Основная информация

Руководитель
Сошинський Сергій Олегович
Город
Адрес
вул. Чигоріна 18, оф.423
Телефон
(044) 229-0303
Веб-сайт
Категория
Экология Наука и образование Охрана здоровья Культура и искусство  Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26002060408991
Банк
Печерська філія ПАТ КБ ПриватБанк в м. Київ
МФО
300711
Код из ЕГРПОУ
36924153
О компании

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” – міжнародна благодійна неполітична та нерелігійна організація, що здійснює реалізацію проектів та програм в сфері охорони здоров’я, направлених на зміцнення та покращення здоров’я українського народу, розвиток медицини та створення необхідного рівня медичного та соціального забезпечення населення; член Асоціації благодійників України, Українського форуму благодійників; Американської Торгівельної палати, підписант Української мережі Глобального Договору ООН, член Громадської Ради при МОЗ України.
Створений в грудні 2009 року за ініціативи американських та українських благодійників.
Має ознаку неприбутковості 0005 та має право вести діяльність на території всієї України та США у співпраці з медичними закладами, національними та міськими органами виконавчої влади, комерційними підприємствами та неприбутковими громадськими організаціями.

Миссия

Збереження і зміцнення здоров’я Українського народу

Новости организации
Показано 5 из 8 | Показать всё
Комментарии для организации
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
22 Января 2010
№ документа
А01 №481076
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Оболонська районна у м.Києві Державна адміністрація
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Київ
Учредители организации
Сошинський Сергій, Сайтз Елена
"Защита детей Чернобыля""Защита детей Чернобыля"
Благотворительная организация
Інше ЖиттяІнше Життя
Международный благотворительный фонд
ДобротаДоброта
Благотворительный фонд
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст