Международный благотворительный фонд "Квітуча Країна"

Кухта Андрей Валертевич

Награды фонда

 • МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “КВІТУЧА КРАЇНА”
           INTERNATIONAL CHARITABLE FUND  “FLOWERING COUNTRY”
Св-во: № 037565 от 31.10.2005г.
Ідентифікаційний код № 33830272

	             Сайт: svitdobra.org.ua   тел.: +38 093 21 22 119, +38 050 568 37 00

			
    	
 Національна Благодійна Премія
"ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ" - значуща подія у сфері благодійності та меценатства.
 
Організатором премії є МБФ «Квітуча Країна»

-	  Премія є інформаційний привід, який формує суспільне визнання соціально значущої діяльності лідерів спільноти, благодійників та меценатів, які підтримують соціальні та гуманітарні ініціативи.
-	  Мета премії Золоте Серце – є розвиток та популяризація благодійництва в Україні, підняття престижу у суспільстві статусу благодійника шляхом публічного визнання та відзнаки ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем. Формування лояльного відношення суспільства до соціально-відповідального бізнесу, та донесення до громадської свідомості ідеї необхідності здійснення благодійної діяльності.
 Благодійність в Україні має стати невід’ємною складовою соціально відповідального ведення бізнесу.

- Присуджуючи звання номінантам, організатори підтверджують високий рівень заявленої соціальної відповідальності лідерів суспільства, компаній та значущості їх благодійної діяльності.
- Визнання суспільством благородної місії лауреатів – є пріоритетом премії «Золоте Серце».

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги і є найкращий приклад для нащадків.

Фонд відкритий до співпраці з усіма, хто зацікавлений у розвитку благодійництва в Україні.

      З повагою до Вас 
      Голова правління МБФ “Квітуча Країна”            Андрей Кухта

Основная информация

Руководитель
Кухта Андрей Валертевич
Город
Адрес
ул. Тополева 4-8
Телефон
(093) 212-2119
Веб-сайт
Категория
Экология Наука и образование Охрана здоровья Культура и искусство  Гуманитарные проекты Физкультура и спорт Благотворительность 

Банковские реквизиты

Расчетный счет
26001060742108
Банк
Приватбанк
МФО
300711
Код из ЕГРПОУ
33830272
О компании

Шановні друзі!

Міжнародний благодійний фонд «Квітуча Країна» - є незалежна, неполітична благодійна організація.
Фонд діє виключно в рамках програм прийнятих та затверджених МБФ «Квітуча Країна», згідно статуту фонду та чинного законодавства України.
В реалізації своїх благодійних проектів, фонд керується прагненням до раціонального вирішення гострих суспільних проблем.
Ключ до благодійності лежить в розумінні того, що вона є дар не тільки тому хто приймає, а можливо ще більший дар тому хто дає.
Озирніться навколо і запитайте себе: що я можу зробити, щоб допомогти іншій людині?
Не турбуйтеся, якщо Ви не в змозі бути такими щедрими, як вам хотілося, або у Вас недостатньо вільного часу, щоб приділити його іншим. Немає нічого занадто малого, і нічого надто великого.
Впевнений, що щира турбота про людей йде разом з добротою, з теплом людського серця, яке ми щиро прагнемо нести людям. Без цього благодійна діяльність втрачає будь який сенс.
Кожен з Вас може стати другом, волонтером нашого фонду, Ваша компанія може стати партнером фонду.
Наш Фонд відкрито до співпраці з усіма охочими хто бажає брати участь у справах милосердя, хто зацікавлений у розвитку благодійництва в Україні, незалежно від політичних та релігійних переконань.

Особисто гарантую Вам, фонд працює для людей, а не для реалізації бездушних проектів


З повагою до Вас та Вашої діяльності
Голова правління МБФ «Квітуча Країна» Андрій Кухта.

Миссия

Мета діяльності фонду:

Відродження та популяризації в суспільстві цінностей благодійництва та меценатства.
Oб’єднання матеріальних, фінансових, організаційних та інтелектуальних ресурсів його засновників, членів, інших фізичних та юридичних осіб для надання адресної ефективної благодійної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Основні завданя фонду:

Адресна допомога дітям та малозабезпеченим верствам населення. Обєднати бізнес-співтовариство для фінансування благодійних програм
Принципи діяльності фонду:

У процесі своєї діяльності, при реалізації соціально значимих і благодійних проектів ми покладаємося на наступні принципи: Прозорість! Доступність ! Ексклюзивність! Ефективність ! Реальний кінцевий результат !

Для нас важливо розуміння:

Добродійність для Бізнесу в Україні не повинна носити ярлик чогось шахрайського або неблагонадійного, а бути предметом гордості, успішності компанії, та одним з інструментів розвитку суспільства як в соціальному, так і економічному плані. Успішні Бізнес структури -повинні активно приймати участь у благодійних і соціально значимих проектах, розуміти принципи побудови, престижність, цінність та користь від реалізації таких проектів.
На нашу думку:

Дитіна повинна отримувати усі 100% коштів зібраних для нього, фонд не повинний забирати на свої споживи частину від зібраних благодійних пожертвувань.
На наше глибоке переконання, усі витрати на особисті споживи (зарплату, оренду і т.п) благодійний фонд повинен покривати від реалізації інших проектів і маркетингових програм! Це принципова позиція правління МБФ Квітуча Країна.
Ми гарантуемо :

Усі кошти , перераховані для хворих дітей, 100 % витрачаються цільовим чином. (Адміністративні витрати фонду (оренда, зарплатня і т.п) покриваються з інших джерел. Ви також можете підтримати роботу Фонду, зробивши Благодійний внесок на рахунок фонду, вказавши в призначенні платежу "На підтримку роботи Фонду").

Філософія діяльності МБФ "Квітуча Країна":

Дарити Добро та получати від цього драйв ( кайф, піднесення), розуміти як це чудово коли твої дії комусь врятували життя, допомогли одужати від хвороби, когось зігріли, комусь дали надію та принесли радість у цьому житті !!!
Дарити Добро - це стиль життя, образ мислення!

Комментарии для организации
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
 • VK
 • Facebook
Сведения о регистрации
Дата регистрации организации
31 Октября 2005
№ документа
0764
Наименование органа, выдавшего свидетельство
Министерство юстиций Украины
Населенный пункт, в котором находится регистрирующий орган
Киев
Учредители организации
Кухта Андрей
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст