Тренінги для тренерів на базі вашої організації МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.04.2012 в 20:20

Тренінги для тренерів на базі вашої організації

Тренінги для тренерів на базі вашої організації

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» проводить виїзні тренінги на базі громадських організацій України з підготовки тренерів програми щодо здорового способу життя.

Тренінги є складовою частиною просвітницької програми «За здорове майбутнє» і спрямовані на підготовку спеціалістів молодіжних громадських організацій, громадських організацій, волонтерів, які мають бажання працювати або працюють в сфері профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Ліцензія. Просвітницька програма «За здорове майбутнє» пройшла експертну оцінку і була затверджена для виконання у навчальних закладах експертною комісією при центрі практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського (протокол № 6 від 21.01.10).

Програма спрямована на підвищення знань умінь та навичок здорового способу життя підлітків з метою попередження небезпечної поведінки за принципом ступеневої передачі знань і містить підготовку тренерів та навчання тренерами підлітків.

Структуру курсу складають наступні теми:

  1. “Курити або довго жити”.
  2. “ЗМІ. Реклама. Вплив друзів на прийняття рішення щодо куріння ”.
  3. “Життя без алкоголю – найкращий вибір”.
  4. “Правда про наркотики”.
  5.  “ІПСШ. Наслідки сексу до одруження ”.
  6. “ВІЛ/СНІД – стосується кожного”.
  7. “Вчимося толерантності”.

ПІСЛЯ НАВЧАННЯ УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ: роздаткові матеріали, методичні посібники та сертифікати про закінчення курсу, стануть дійсними тренерами програми.

Просмотров: 1254
Опубликовано организацией "Твій Світ"
Категория благотворительности Наука и оброзование
Социальные ссылки
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст