Олександра Ткач бореться за життя МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 13.08.2012 в 11:22

Олександра Ткач бореться за життя

Олександра Ткач бореться за життя

Сашенька Ткач бореться з лейкозом. Красива, розумна, активна, цілеспрямована дівчинка зараз змушена цілодобово лежати під крапельницями. Хвороба вирвала улюблену єдину дочку, гордість всієї родини зі звичного кругообігу життя.

Батьки Саші самі написали розповідь про свою дочку і просять всіх про допомогу. «Наша дочка Олександра Ткач уже більше місяця бореться з важкою хворобою – гострий лімфобластний лейкоз. Життєрадісна і цілеспрямована дівчинка мріє про спортивну карєру. Зараз Олександрі 13 років, навчається в СШ № 23 м. Рівне. З першого класу займається плаванням. До цього весь свій час дівчина присвячувала тренуванням, поки підступна хвороба не поклала її в лікарню.

На розваги і пустощі у дівчини не було часу. Олександра свідомо в дитинстві вибрала спорт. І була вірною йому. Ніколи не скаржилася на великі навантаження. Незважаючи на те, що доводилося час від часу пропускати уроки, вона успішна учениця, любить математику.

- О шостій ранку я її будила, щоб вона збиралася на тренування, - розповідає мама дівчинки Людмила Ткач. - Я бачила, яка вона сонна і говорила їй, що може сьогодні краще пропустити тренування. «Як можна!?", - Обурювалася Саша.

Хвороба проявилася раптово. Змагання. Саша перед стартом на прохання батька Олександра ще раз зробила передстартовий заплив. Результат, який зафіксував тато, говорив про те що Саша повинна отримати перший дорослий розряд з плавання. Але під час основного запливу дівчина не змогла показати хороший результат. Сили, ніби покинули її. Потім Олександра отримала травму, впавши вдома. Її ноги не слухалися, а руки тремтіли. Деякий час лікарі лікували ймовірний забій х��ебта. Медикаменти та процедури не давали ніякого результату. В діагностичному центрі дівчина здала кров. Результати аналізів невтішні. Гострий лейкоз ... В одну мить життя дівчинки змінилося.

В онкогематологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Олександру Ткач госпіталізували 4 липня цього року. За більше ніж місяць лікування Олександра пройшла всього сім днів хіміотерапії. Після пяти днів хімії у дівчини виявили грибок в легенях і хімія перервалася майже на три тижні. Зараз Саша знову заступила на хімію. У неї дуже низький рівень гемоглобіну і лейкоцитів. Це означає, що імунітет дівчина знаходить фактично на нульовому рівні. Будь-яка інфекція, банальна застуда загрожує її життю.

Хвороба і лікування вплинули на настрій дівчини. Він постійно змінюється. Лікарі кажуть, що причина – незрозумілі для Саші зміни в роботі її організму. Зазвичай людина може сказати, що їй боляче. Олександра ж відчуває, що її турбує все. На початку хвороби їй навіть здавалося, що у неї зявилося зайве ребро, яке врізалося в мязи. Медичний огляд показав, що її селезінка та печінка збільшена в декілька разів. При надходженні в лікарню Саша при зрості 173 сантиметри, важила лише 43 кілограми!

Наша родина вже витратила близько 50 000 гривень на лікування. Перебування Олександри в лікарні постійно супроводжується нестачею ліків, грошей або донорської крові.

- Ми молимося, Господь через різних людей нам допомагає. Співробітники чоловіка зібрали для нас гроші на лікування, батьки інших дітей, які вже одужали, віддають нам ліки, що залишилися у них».

Від волонтера

Олександрі Ткач зараз дуже потрібна допомога. Батьки самі забезпечували покупку ліків – контрикал, Віфенд, гептрал, геердін, еспа-ліпон, есенціале, L-аспарагиназа, доксорубіцин, метоотексат, глюкоза, фізрозчин. Але зараз грошей вже немає. Саші потрібно терміново купити 15 флаконів Віфенду, щоб продовжити лікування грибка. Мова йде про суму 16500 гривень, у батьків таких грошей немає.

Будь ласка, допоможіть нашій спортсменці!

Батьки дівчинки звичайні люди середнього достатку. Мама працює економістом, тато – диспетчером електромережі.

Олександра хрещена в УПЦ МП під своїм імям.

Телефони:

 • Мама Ткач Людмила 097 74 20 884
 • Тато Ткач Олександр 097 74 20 883
 • Волонтер Маряна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

 • БФ "Скарбниця Надії";
 • ОКПО 37685693;
 • р/р 26009336789200;
 • АТ "УкрСиббанк";
 • МФО 351005;
 • призначення платежу – Добровільна пожертва для Ткач Олександри.
Просмотров: 26
Опубликовано организацией Сокровищница Надежды
Категория благотворительности Экология
Социальные ссылки
Другие акции организаций
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст