«Samsung. Надія для дітей» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 11.01.2013 в 17:51

Третя щорічна благодійна ініціатива "Samsung. Надія для дітей"

Третя щорічна благодійна ініціатива "Samsung. Надія для дітей"

Благодійний фонд «Богуслав» запрошує підтримати третю щорічну благодійну ініціативу «Samsung. Надія для дітей», яка розпочалась 15 грудня 2012 року і триватиме до 31 січня 2013 року.

Глобальна соціальна ініціатива «Samsung. Надія для дітей» охоплює 40 країн світу і має на меті привернути увагу суспільства до проблем та потреб дітей у сфері освіти та охорони здоровя.

4 гривні з кожної покупки техніки «Samsung» буде перераховано на придбання обладнання для діагностування та лікування пацієнтів дитячих онкологічних центрів Житомира, Миколаєва, Луганська та Києва.

БФ «Богуслав» зверну��ся до компанії «Samsung Electronics» допомогти придбати для підопічного відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру палатний (пересувний) цифровий рентгенівський апарат та інше обладнання, необхідне для лікування хворих на рак дітей.

Кожне врятоване життя важливе, а внесок кожного з нас здатен допомогти!

Просмотров: 109
Опубликовано организацией Богуслав
Категория благотворительности Охрана здоровья
Социальные ссылки
Другие акции организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст