Лист від Друга (для онкохворих дітей) МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 21.10.2013 в 14:13

Лист від Друга (для онкохворих дітей)

Лист від Друга (для онкохворих дітей)

БФ «Богуслав» у рамках проекту «Здоров'я нації» здійснює допомогу відділенню дитячої онкогематології Київської обласної лікарні.

Для моральної та духовної підтримки дітей, які перебувають на лікуванні, вирішено щотижня разом з волонтерами писати листи кожній хворій дитині (аналогія – існуючий проект «Лист Янгола»).

Суть ініціативи: у кожної хворої дитини, що потрапляє до онковідділення, з'являється Друг, який пише їй листи або листівки зі словами підтримки, дарує маленькі подаруночки та ін., тільки б відвернути увагу дитини від виснажливого лікування, підтримати у важкі хвилини, розвеселити.

Діти і батьки, які потрапляють до лікарні, часто опиняються в ізоляції, а переживати такі випробування на самоті – важко. Як показує практика, листи не просто вносять величезний позитив у життя дітлахів, вони вселяють віру і надію на одужання. Малим дітям найчастіше пишуть від імені їхніх улюблених казкових героїв – малюки вірять, що листи дійсно від них, і це – як жива казка. Старші діти розуміють, що пишуть їм звичайні люди – і для них це теж не менше диво: про них ще хтось думає, турбується, бажає їм сил і одужання, молиться і переживає, і в своїй хворобі вони не самотні...

Лист приблизно раз на тиждень передається дитині. До листа можуть додаватись дитячі журнали, захоплюючі книжечки, диски з мультиками або комедіями, нові іграшки, цікаві роздруківки та інше. Дуже часто такий подаруночок від Друга дитина бере в ручки, коли їй боляче. Мами і лікарі кажуть, що діє замість знеболюючого! Але найголовніше – листи, написані з живою участю та любов'ю.

Дуже важливо підтримати онкохворих дітей в їхньому прагненні подолати залежність від хвороби. Можливо, для когось з них саме така підтримка стане тією вирішальною крапелькою сили, яка переважить шальки терезів під назвою «життя»...

Просмотров: 194
Опубликовано организацией Богуслав
Категория благотворительности Охрана здоровья
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст