Програма роботи з обдарованою молоддю краю МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 05.12.2012 в 18:29

Програма роботи з обдарованою молоддю краю

Програма роботи з обдарованою молоддю краю

Творча молодь завжди шукає виходу власним почуттям та емоціям. В колі подібних собі люди швидко адаптуються, знаходять однодумців, таким чином – здатні уникнути випадкових згубних впливів, і скеровують енергію творіння у позитивне русло, відшліфовуючи власну літературну мову, власний стиль письма та шукаючи власне місце у сучасній літературі. Творчі люди, особливо молоді, зазвичай індивідуалісти, складні, вразливі, із максималістичними поглядами на життя; їм вкрай необхідно відчути належність до певного осередку, де вони були б зрозумілими та одержали підтримку. 

Народне-аматорське літературно-мистецьке об’єднання "Оксія" проводить систематичні заняття щотижня, в обрані дні, з метою розвитку та вдосконалення літератур��ої майстерності своїх учасників. На заняттях відбуваються регулярні читання нової поезії та прози учасників, а також сучасних поетів та класиків, із подальшим детальним обговоренням, із висловленням думки кожного. Так енергія сублімується у поетичну творчість, заняття оксіян проходять у атмосфері рівності та співпраці. Досить часто лунають авторські музичні твори. Нехай не всі оксіяни в подальшому житті пов’яжуть своє життя з літературою, але більшість виносить із занять найголовніше: розуміння необхідності себе як особистості і, звісно, гарний літературний смак.

Керує заняттями Куліков Костянтин Олександрович, директор організації.

В рамках програми проводяться майстер-класи художнього читання, створюються літературні вечори учасників організації, готуються вистави та окремі виступи.

Мета програми: створити атмосферу постійного творчого та особистісного зростання, виховувати нове покоління літераторів та активних читачів.

Завдання:

  1. виховувати в людині бажання до самоосвіти, самовдосконалення, до пізнання нового;
  2. формувати загальну культуру читача та автора шляхом регулярного аналізу сучасної літератури та висловлення власної думки кожного з присутніх;
  3. поширювати сучасне мистецтво, заохочувати молодь до вивчення літератури рідного краю, популяризувати літературу рідного краю та підтримувати молоді імена в ній;
  4. розвивати сучасну житомирську літературу, створити осередок оновлення літературних стандартів та новітнього поетичного світогляду
Просмотров: 767
Опубликовано организацией Оксія
Категория благотворительности Наука и образование
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст