Будівництво нової структури «Родинного дому «Покрови» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.10.2012 в 14:43

Будівництво нової структури «Родинного дому «Покрови»

Будівництво нової структури «Родинного дому «Покрови»

Звертається до Вас о. Михайло директор «Родинного дому «Покрова» з проханням про можливу допомогу у завершені будівництва будинку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, а також дітей з неблагополучних сімей.

Наш заклад розпочав свою діяльність відносно недавно 1 червня 2007 року.

Спонукою до його заснування, була очевидна потреба багатьох дітей і підлітків в опіці і даху над головою.

Метою діяльності будинку є: створення сприятливих умов максимально наближених до домашніх, організація життя, всебічного та цілісного розвитку дітей, особливо потребуючих. Даруючи кожному вихованцю турботу й увагу, а також допомагаючи вихованцям своєчасно отримати необхідну освіту, підготуватись до самостійного життя, вибору професії, виховання в них високих моральних цінностей, поваги, терпимості, любові до ближнього, на основі християнських норм моралі і поведінки.

Навчальний процес вихованці Дитячого будинку проходять в державних загальноосвітніх школах.

Наш заклад сприяє поширенню сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки проведеній роботі у період з червня 2007 року по грудень 2011 року було налагоджено психологічний контакт між дітьми та майбутніми батьками, в результаті чого шестеро дітей були усиновлені громадянами України, троє дітей влаштовано під опіку громадян.

Станом на сьогодні у данному закладі виховується 35 дітей, з них 11 дітей-сиріт, 17 дітей, позбавлених батьківського піклування та 7 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі троє дітей-інвалідів.

Два роки тому за сприянням різних благодійників з України та закордону ми розпочали будівництво нової структури «Родинного дому «Покрови». Будинок в якому на даний час двома групами мешкають діти є приміщенням нашого монастиря і, на жаль, через брак місця не можемо більше приймати інших дітей. Новий дім зміг би прийняти близько 120 дітей, які б жили невеличкими групками (своєрідними сім’ями). Також ми б розв’язали проблему тих дітей які після 18 років залишаються на вулиці. Ми хочемо щоб ці діти мали можливість залишитися у нас і після повноліття, до того часу, поки не отримають професію, працю, поки не зможуть самі себе утримувати. З огляду на те, що кошти благодійників, які були нам надані закінчуються, а будівництво завершене не до кінця, звертаємось до Вас з надією на допомогу в цій важливій та нелегкій справі.

Наперед вдячні за розуміння.

Контакти:

 • Родинний Дім «Покрова»
 • 79014, Україна, м. Львів, вул. Личаківська, 175
 • тел. (0322) 43 01 37
 • тел/факс(0322)51-45-90
 • e-mail: rdpokrova@gmail.com

Реквізити:

 • Код ЗКПО 35009541;
 • Р/р 26003620014551
 • Личаківське відділення Укрсоцбанку м. Львова,
 • МФО 325019
   

З повагою о. Михайло Чабан

Просмотров: 667
Опубликовано организацией Янголятко
Категория благотворительности Благотворительность
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
 • VK
 • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст