Обдаровані діти-сироти - крок у краще майбутнє! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 15.11.2011 в 11:17

Обдаровані діти-сироти - крок у краще майбутнє!

Обдаровані діти-сироти - крок у краще майбутнє!

Розпочато шкільну конкурсну благочинну програму «Обдаровані діти-сироти – крок у майбутнє та шлях до успіху» ініційованої громадсько-молодіжною організацією «Братерство сиріт».

Метою даної програми є нагородження вихованців шкіл-інтернатів за успіхи в шкільному житті, досягнення і розвитку таланту для власної реалізації та саморозвитку,таким чином, сприяючу позитивним змінам у навчанні інших учнів.

Також організатори сподіваються, що дана акція збільшить спроможність кожного учня шкіл-інтернатів до самовдосконалення як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні, покращить результати успішності, підвищить якість роботи тренерів, керівників гуртків та педагогів, дозволить привернути увагу громадськості до всебічної реальної допомоги талановитим і обдарованим дітям, які живуть та навчаються в інтернатах.

До першого етапу Програми було подано 44 претенденти від 6 шкіл-інтернатів: 2-х Тернопільських, Коропецької, Новосільської, Бережанської та Заліщицької. Кожен учень був нагороджений фінансовою допомогою у сумі 200 гривень. Фонд «Майбутнє сиріт» продовжує залуч��ти кошти для даної програми. 

 

Просмотров: 374
Опубликовано организацией Майбутнє сиріт
Категория благотворительности Наука и оброзование
Социальные ссылки
Другие программы организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст