- В этом году 1 сентября в Николаевкой области около 80-ти ВИЧ -положительных детей пойдут в школы
- 1 сентября 2011г. в «Школе Ирины»
- IV Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку»
- IV Національний ярмарок інституційного розвитку.
- 30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!».
- "Мистецькі вихідні–2012" вже на старті!
- Занятия в гончарной мастерской
- Тренінг "Розвиток особистості"
- Благодійний марафон "Доброта Миколая"
- Снова открыт Дом здоровья "Сила любви"
- Благотворительный проект «Детство для всех!»
- Благотворительный концерт в г. Донецк
- Новый номер Библиотеки Добра
- Зустріч Львівських громадських організацій інвалідів з керівництвом області
- Праздники по будням в «Школе Ирины».
- Відпочинок вихідного дня- Медовий Спас!
- Добрые сердца Днепропетровска, объединяйтесь!
- Відкриття театрального сезону у «Парку Київська Русь» 24-25 березня
- Анонс благотворительного марафона к Международному дню онкобольного ребенка в Харькове
- Благотворительный Концерт
Семінар – тренінг «Попередження расизму та ксенофобії в контексті дітей біженців, шукачів притулку та мігрантів.
13 жовтня 2011 року в м. Могилів - Подільський Вінницької області працівники Він-ницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» провели семінар-тренінг «Попередження расизму і ксенофобії та подолання перешкод у соціалізації дітей біженців та шукачів притулку, як найбільш вразливої категорії дітей". Даний захід відбувся в рамках проекту “Оптимізація співпраці влади, НУО та місцевих громад Вінницької області у протидії расизму та ксенофобії в контексті дітей біженців, шукачів притулку та мігрантів”, за підтримки Данської Ради у справах біженців та при фінансуванні Європейської Комісії. На тренінгу було представлено методологію проведення заходів "Жива бібліотека", розроблену спеціалістами Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні для поширення ідеї культурного розмаїття і міжкультурного діалогу та напрацювання ВОПО “Джерело н��дії” у проведенні заходів “Жива бібліотека”, які сприяють порозумінню між людьми - представниками різних груп із числа мігрантів у Вінницькому регіоні, протидіють расизму та ксенофобії.
Мета заходу: поширення методики проведення заходів «Жива бібліотека» в контексті дітей біженців, шукачів притулку та мігрантів для активізації ініціатив місцевих громад у сфері протидії расизму і ксенофобії, а також поширення інформації про дану проблему, її наслідки для дітей біженців, шукачів притулку та інших мігрантів і про методи боротьби з даною проблемою .
В заході прийняли участь 16 учасників: представники райдержадміністрації, міської ради, відділів у справах сім’ї та молоді, відділу внутрішньої політики, оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, директори, заступники директорів і відповідальні за навчально – виховну роботу в навчальних закладах, профконсультанти центру зайнятості, практичні психологи та інші.
Захід розпочався з представлення проекту, цілей тренінгу та визначення очікувань учасників. Всі учасники виявили зацікавленість темою та методикою «Живої бібліотеки», оскільки місто Могилів – Подільський та Могилів – Подільський район є прикордонною зоною з Молдовою.
«Ця тема важлива та актуальна, але мало хто береться підійти до неї близько на практиці. Тому отримані знання є важливими та необхідними в роботі», - сказала Бизова Лариса Миколаївна – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Могилів - Подільської міської ради.
Оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, Бейко Людмила Станіславівна, розповіла про отримане напередодні розпорядження з області про обов’язковий облік, мету перебування та умови перебування дітей з іноземних країн, незалежно від того, скільки часу вони знаходяться чи будуть знаходитися на їх території.
Психологи висловились про значну ефективність тренінгової форми роботи.
В рамках заходу, для кращого розуміння тематики, відбувалось обговорення характерних для дітей - біженців, шукачів притулку та мігрантів рис особистості, формування світогляду та прагнень, обумовлених життєвою ситуацією, в якій вони опинилися. Щоб досягнути нормального становища в суспільстві, поваги та дотримання відносно себе законних прав людини їм потрібно докласти набагато більше зусиль, ніж українським громадянам.
Під час семінару - тренінгу демонструвався відеофільм «Ерік» про молодого іноземця, відомого в Україні із-за його участі в телешоу «Танцюють всі». По завершенню даного фільму було активне обговорення представленого сюжету.
Під час подання інформації про методику «Живої бібліотеки» учасників семінару - тренінгу найбільше зацікавив практичний досвід роботи та напрацювання працівників ВОПО "Джерело надії" у проведенні таких заходів, а також отримана можливість для представників влади, навчальних закладів і служб у справах дітей поспілкуватися між собою на дану тему.
Для подальшої роботи з протидії расизму та ксенофобії в контексті дітей біженців, шукачів притулку та мігрантів представникам органів влади Могилів - Подільського району Вінницької області були передані методичні посібники з описом власного досвіду ВОПО "Джерело надії" у проведенні заходів "Жива бібліотека", відеофільм та інформаційні матеріали для розповсюдження.
По закінченні семінару - тренінгу учасники виявили бажання відвідати заходи «Живої бібліотеки», які будуть проведені в рамках даного проекту для школярів та студе-нтів м. Вінниці.
Тренер – психолог
ВОПО "Джерело надії"
Мисаченко Наталія
- Жива бібліотека у Вінниці
- Методику проведення заходів з протидії ксенофобії та расизму поширено у м. Хмільник Вінницької області.
- Семінар – тренінг «Попередження расизму, ксенофобії та подолання перешкод ..
- Семінар-тренінг у Чернівецький РДА Вінницький обл.
- Працівники ВОПО Джерело надії вчились писати проектні пропозиції
- Круглий стіл: «Протидія расизму та ксенофобії в контексті дітей – біженців...»
- Жива бібліотека запрошує в гості читачів
- Жива бібліотека завітала до студентів Вінницького педуніверситету
- Круглий стіл з представниками влади та громадських організацій.
- 30 листопада 2011 року у Вінниці фінішував національний автопробіг На запчастини - тільки машини!