- Благотворительная акция «Открой сердце – Выбери жизнь!» в честь празднования Масленицы
- Анонс благотворительного марафона к Международному дню онкобольного ребенка в Харькове
- Благотворительный Концерт
- Підсумки конкурсу
- Добрые сердца Днепропетровска, объединяйтесь!
- IV Національний ярмарок інституційного розвитку.
- Благотворительный проект «Детство для всех!»
- В здоровом теле здоровый дух
- В этом году 1 сентября в Николаевкой области около 80-ти ВИЧ -положительных детей пойдут в школы
- IV Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку»
- Снова открыт Дом здоровья "Сила любви"
- Вулична акція "Живі книжки попереджають про небезпеку"
- 30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!».
- Відкриття театрального сезону у «Парку Київська Русь» 24-25 березня
- Новый номер Библиотеки Добра
- Зустріч Львівських громадських організацій інвалідів з керівництвом області
- Праздники по будням в «Школе Ирины».
- Мастер-класс "Рисуем Карпаты"
- Тренінг "Розвиток особистості"
- В Павлоградской воскресной школе открыли специализированный класс для слаборазвитых детей
05 жовтня 2011 року в м. Тульчин, Вінницької області, відбувся семінар-тренінг.
05 жовтня 2011 року в м. Тульчин Вінницької області в рамках проекту «Оптимізація співпраці влади, неурядових організацій і місцевих громад Вінницької області з питань покращення ідентифікації чоловіків, постраждалих від торгівлі людьми» (за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Представництва в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD) працівники ВОПО «Джерело надії» провели семінар-тренінг «Попередження торгівлі людьми серед чоловіків.
Ідентифікація чоловіків, постраждалих від торгівлі людьми» Відповідальна за проведення семінару у місті Тульчин – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді – Крисюк Лариса Іванівна відкрила захід привітанням та інформацією про готовність до співпраці влади з громадськими та міжнародними організаціями в сприянні кращому розумінню проблеми торгівлі людьми серед чоловіків та ідентифікації постраждалих чоловіків.
Вона відзначила, що майже вся існуюча діяльність у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми та здійснення профілактичної роботи здійснювалась і здійснюється за ініціативи громадських організацій. Тому:
- підвищення рівня про поінформованості представників влади та місцевих громад стосовно проблеми торгівлі людьми серед чоловіків;
- набуття фахівцями навичок ідентифікації постраждалих чоловіків;
- налагодження системи перенаправлення чоловіків, постраждалих від торгівлі людьми, для надання їм допомоги,
- зміцнить потенціал спільної праці у вирішенні проблеми трудового рабства серед чоловіків, що і буде важливою передумовою успіху.
Далі тренер семінару М.Добровольська провела заняття згідно плану. Учасники отримали інформацію про суспільні стереотипи чоловіків, постраждалих від торгівлі людьми, визначили основні характеристики та причини їх трудової міграції. Весь теоретичний матеріал підкріплювався прикладами з життя. При перегляді сюжету фільму «Небезпечна гра» присутні відслідковували типові дії злочинців-вербувальників та опрацювали «Ланцюг злочинних дій» (роздатковий матеріал).
«Торговці живим товаром – тонкі психологи і для кожної жертви готують окрему пастку, заманюючи її здебільшого гарними, у порівнянні з українськими мірками, заробітками, умовами життя чи безхмарними перспективами, – розповіла М.Добровольська.
«Рожеві окуляри, через які дивляться на роботу за кордоном, часто перетворюються на чорну пов’язку на очах у жертви. Тому, перш ніж зважуватись на заробітки, потрібно подбати про свою безпеку»,- зауважила тренер. «А щоб цю ситуацію змінити, ми проводимо просвітницьку діяльність та реалізуємо проект «Покращення ідентифікації чоловіків, які постраждали від торгівлі людьми».
Після цього пропонувались до розгляду «Індикатори МОП» для набуття навичок ідентифікації постраждалих чоловіків та визначення різниці між ситуацією торгівлі людьми, та нелегальним перевезенням мігрантів. Було дуже приємно, що ця тема викликала резонанс серед присутніх. Зокрема виступила начальник інфекційного відділення Тульчинської районної лікарні, Баланова Валентина Василівна, яка розповіла про випадки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед наших заробітчан. Вона наголосила на тому, що великою проблемою заробітчанства є відрив від сім’ї, коли чоловіки багато місяців або років знаходяться далеко від дружин. Більшість з них не витримують випробування відстанню і зраджують, причому часто без засобів захисту. А це великий ризик. Валентина Василівна навела приклад, коли ВІЛ – інфікована жінка мала стосунки з бригадою чоловіків – заробітчан, а згодом ті прийшли перевірятися всім колективом.
Учасники тренінгу виявили особливу зацікавленість у практичній вправі «Психологічний портрет чоловіка – успішного заробітчанина, та чоловіка – постраждалого від торгівлі людьми». Вони яскраво презентували та коментували свої групові роботи.
Варто відзначити неформальне відношення цільової аудиторії до теми даного проекту та зацікавленість у отриманні нових знань і навичок.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді – Чепернатий Сергій Вікторович подякував співробітникам ВОПО «Джерело надії» за проведення семінару – тренінгу та зауважив: «Плануємо продовжити розпочату роботу у Тульчинському районі».
Менеджер проектів ВОПО “Джерело надії” Маргарита Хазіна
- 12 жовтня 2011року в м. Шаргород Вінницької області відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми серед чоловіків.
- 30 листопада 2011 року у Вінниці фінішував національний автопробіг На запчастини - тільки машини!
- Працівники ВОПО Джерело надії вчились писати проектні пропозиції
- Жива бібліотека у Вінниці
- Семінар – тренінг «Попередження расизму, ксенофобії та подолання перешкод ..
- Що таке стрес? Можливо це корисно?.
- На тренінгу особистісного розвитку байдужих не було!
- Методику проведення заходів з протидії ксенофобії та расизму поширено у м. Хмільник Вінницької області.
- «Так», «Ні», «Не знаю» - такими були відповіді учнів на запитання «Чи є, на вашу думку, прояви расизму і ксенофобії в Україні?»
- Стартував новий тренінг від ВОПО «Джерело надії»