Денис потребує допомоги! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 02.08.2012 в 14:03

Денис потребує допомоги!

Денис потребує допомоги!

До БОБФ "Янголятко надійшов відкритий лист від мами Денисочки.

"Я, Неділь Наталія Володимирівна, звертаюся до всіх небайдужих громадян України із проханням про фінансову допомогу моєму синочку, Денисику.

Дениска народився від першої вагітності, під час вагітності ніщо не спонукало до проблем. Після пологів у нього виявили набряк головного мозку та крововилив. Після чого було встановлено діагноз: ДЦП (синдром спастичного тетрапарезу з перевагою рук, в стадії відсутності пересування, фазі лежання контролем голови).

Дениска проходив курс реабілітації у реабілітаційному центрі "Еліта" м.Львів. Не дивлячись на тяжкий стан Дениска дуже позитивна дитина, у розумовому розвитку добивається значних результатів. Мій хлопчик дуже любить слухати музику, гратися з дітьми, збирати слова по картках, але з моєю допомогою.

Хлопчик не ходить самостійно, сидить тільки при допомозі дорослих. Ми дуже сподіваємося, що наш синок вилікується чи добється кращих результатів у своєму стані, для цього потрібне постійне лікування, курси реабілітації. Наша сімя дуже сподівається на Вашу підтримку та розуміння. Прохаємо Вас подарувати нашому синочкові шанс на оздоровлення, підтримайте нас фінансово. Наперед дякуємо за співчуття та турботу".

Телефон: 097 718 19 55 та реквізити:

  • ПАТ "УкрсоцБанк";
  • МФО 300023;
  • ОКПО 00039019;
  • транзитний ��ахунок 29249770000010;
  • призначення платежу  поповнення СКР № 26253791011271;
  • Неділь Наталія Володимирівна.

 Зазделегідь дякуємо Всим небайдужим людям!

Просмотров: 297
Опубликовано организацией Янголятко
Категория благотворительности Благотворительность
Социальные ссылки
Другие акции организаций
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст