Софійка потребує вашої допомоги! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 01.06.2013 в 16:43

Софійка потребує вашої допомоги!

Софійка потребує вашої допомоги!

Терміново потрібна фінансова допомога на оперативне лікування Боклажковій Софії Сергіївні 2007 року народження. Діагноз – вроджена внутрішня гідроцефалія тяжкої форми та ряд інших захворювань.

Батьки самі, без сторонньої допомоги, від самого народження Софійки долають недуги доньки. Але, в теперішній час це стає все важче та важче. Кожного дня потрібен професійний масаж. Та коли мешкаєш в сільській місцевості, кожного дня винаймаєш автомобіль, задля поїздок в район до спеціаліста-масажиста, це вже витрачаються великі кошти. А ще попереду не одне оперативне втручання лікарів, огляд різних спеціалістів та багато інших витрат. Всім відомо, медицина все ще дорожчає. Але батьки не зупиняються, вірять і прикладають багато зусиль і фінансів, щодо надії до виздоровлення єдиної доньки. Терміново, для неодноразового лікування. 

Лист від мами Софійки – Оксани Дмитрівни:

Я, мама Боклажкової Софії – Оксана Дмитрівна. Моя донечка Софія народилася в 2007 році з діагнозом вроджена внутрішня гідроцефалія та атрофія зорового нерва.

У пять місяців ми зробили операцію шунтування у 2 етапи, потім довгі реабілітації. Але все одно не втрачали надію і лікарі теж підтримували нас, дали шанс на одужання нашої донечки. Через кожні три місяці курс лікування у Луганській обласній лікарні у нейрохірургів. Постійно їздимо на курси масажів у платних спеціалістів.

Коштів не вистачає, але ми стараємося з усіх сил для своєї дитини. Проходимо кожні три місяці лікування дорогим препаратом ЦЕРЕБРОКУРІНОМ і багато іншого лікування.

Я працюю вчителем сільської школи, заробітна плата дуже мала, тримаємо велике господарство, корів та інше. Чоловік постійно відсутній, бо їздить на заробітки по три місяці. За нестачею коштів ми неодноразово зверталися за допомогою до Благодійного фонду «Янголятко», вони нам завжди допомогали за що їм наша родина дуже вдячна.

Дуже тяжко боротися з хворобою доньки, але ми не опускаємо руки, пробуємо нові ліки, ЛФК, навіть нетрадиційна медицина (іглоуколювання), від якої ми залишилися задоволені.

Ми звертаємося до всіх не байдужих людей нам допомогли у лікуванні нашої донечки. Хотілось би назбирати коштів на поїздку до лікарні в Уфу, там лікарі роблять чудеса в безнадійних діагнозах, лікують захворювання атрофію зорового нерва, але це багато коштів – 10 тисяч доларів на 1 етап, а він потрібен не один.

Я прохаю всіх людей не залишатися байдужими до нашого горя. Хай Господь Бог береже Ваші сімї від нещастя і недуг!

Реквізити:

 • ПриватБанк
 • р/р 29244825509100
 • МФО 305299
 • ОКПО 14360570
 • ІНН 3203418823
 • призначення платежу: благодійна допомога на лікування дитини, або на рахунок організації
 • № картки: № 5168 7572 0291 2798
 • мій телефон: 097 563 15 64 (Оксана Дмитрівна)
Просмотров: 457
Опубликовано организацией Янголятко
Категория благотворительности Благотворительность
Социальные ссылки
Другие акции организаций
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
 • VK
 • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст